تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۲۱:۰۸ کد مطلب 98516

«نیویورک‌پست»، شاهزاده سعودی را ژولیده و چاق توصیف کرد

یک روزنامه آمریکایی با اشاره به ثروت چند میلیارد دلاری یک شاهزاد سعودی نوشت که این شاهزاده چاق و ژولیده، عصا به دست با یک شلوار گشاد به کلوب منهتن رفت. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، روزنامه آمریکایی «نیویورک‌پست» در گزارشی یک شاهزاده سعودی را که در منهتن به باشگاه شبانه رفته […]

یک روزنامه آمریکایی با اشاره به ثروت چند میلیارد دلاری یک شاهزاد سعودی نوشت که این شاهزاده چاق و ژولیده، عصا به دست با یک شلوار گشاد به کلوب منهتن رفت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، روزنامه آمریکایی «نیویورک‌پست» در گزارشی یک شاهزاده سعودی را که در منهتن به باشگاه شبانه رفته بود به تمسخر گرفت و او را یک مرد چاق و چله و ژولیده توصیف کرد که با شلوار جین گشاد و صندل و یک عصا  در دست که نوشابه‌ای را با یک نی خم شده مزه مزه می‌کرد، به کلوب رفته بود.

این گزارش سپس نوشت که این مرد ژنده پوش در واقع «عبدالعزیز بن فهد» است که ثروت و دارایی‌های او احتمالاً بیش از ۱۰ میلیارد دلار است.

نیویورک‌پست ادامه داد که این شاهزاده ۴۳ ساله، کوچکترین و احتمالاً محبوب‌ترین پسر ملک «فهد بن عبدالعزیز آل سعود» است که در سال ۲۰۰۵ در سن ۸۲ سالگی و بعد از ۲۳ سال سلطنت در عربستان درگذشت.

طبق این گزارش، تصاویر هرزگی این شاهزاده سعودی بسیار معروف است و در واقع یک سبک زندگی بسیار تجملاتی و اسرافکارانه دارد. او سراسر جهان را از مکانی به مکان دیگر با دارایی‌های زیادش گشت‌زنی می‌کند.

بن فهد در سال ۲۰۱۰ با نوه سلطان عبدالعزیز ازدواج کرد و فقط در آمریکا یک مجموعه دارایی بالغ بر ۱ میلیارد دلار دارد.

این شاهزاده سعودی پیش از این نیز در سال ۲۰۱۰، زمانی خبر ساز شد که یکی از اعضای همراه وی متهم شد که به یک زن در هتل پلازا تجاوز کرده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: