تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۲۲:۰۹ کد مطلب 98535

دایی: شانس کسب سهمیه داریم

سرمربی تیم فوتبال صبا گفت: قطعا به این ۳ امتیاز نیاز داریم تا در جایگاه بهتری قرار بگیریم. در ۳ بازی آینده با تمام قوا حاضر می‌شویم. به گزارش مشرق، علی دایی در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های صبا و سیاه‌جامگان اظهار داشت:فکر می‌کنم سخت‌ترین بازی ما باشد چرا که حریف برای بقا در […]

سرمربی تیم فوتبال صبا گفت: قطعا به این ۳ امتیاز نیاز داریم تا در جایگاه بهتری قرار بگیریم. در ۳ بازی آینده با تمام قوا حاضر می‌شویم.

به گزارش مشرق، علی دایی در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های صبا و سیاه‌جامگان اظهار داشت:فکر می‌کنم سخت‌ترین بازی ما باشد چرا که حریف برای بقا در لیگ می جنگد سیاه‌جامگان تیم خوبی است اما برای اینکه وضعیت خود را بهبود بخشیم قطعا به این ۳ امتیاز نیاز داریم تا در جایگاه بهتری قرار بگیریم. در ۳ بازی آینده با تمام قوا حاضر می‌شویم. با تمام احترامی که برای حریف قائل هستم اما فردا سیاه‌جامگان بازی سختی خواهد داشت.

وی در مورد اینکه آیا صبا می‌تواند سهمیه آسیا را کسب کند، تاکید کرد: اگر ما در ۳ بازی آینده بتوانیم پیروز شویم شانس کسب سهمیه داریم. به هر حال تمام تلاش خود را خواهیم داشت تا بتوانیم موفق باشیم و در پایان فصل نتیجه خوبی کسب کنیم.

سرمربی صبا در مورد اینکه آیا فصل آینده هم در این تیم خواهد بود، تاکید کرد: من روزهای بسیار خوبی را با مجموعه صبا داشتم. با بازیکنان، با کشوری‌فرد مدیرعامل باشگاه روزهای خوبی را سپری کردیم. اگر ما دوران آماده‌سازی را بهتر طی می‌کردیم و در آن زمان وقت داشتیم قطعا نتایج بهتری کسب می‌کردیم.

دایی خاطرنشان کرد: از ابتدای فصل شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم اما آن چیزی که اهمیت دارد این است که من با بازیکنان تیمم راحت هستم اما یکسری مشکلات وجود دارد که قطعا باید حل شود تا باشگاه در آینده روی پای خود بایستد و در سال‌های آینده بتواند رتبه‌های بهتری را کسب کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: