تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۲۲:۰۴ کد مطلب 98537

بازدید سناتور آمریکایی از دمشق+عکس

در ادامه سفرهای پی در پی شخصیتها و هیئتهای دیپلماتیک آمریکایی و اروپایی به پایتخت سوریه، صبح امروز “سناتور ریچارد دیک” آمریکایی پس از حضور در دمشق با مسئولان ارشد دولتی سوریه دیدار و گفتگو کرده است. گروه بین الملل مشرق- در ادامه سفرهای پی در پی شخصیتها و هیئتهای دیپلماتیک آمریکایی و اروپایی به پایتخت […]

در ادامه سفرهای پی در پی شخصیتها و هیئتهای دیپلماتیک آمریکایی و اروپایی به پایتخت سوریه، صبح امروز “سناتور ریچارد دیک” آمریکایی پس از حضور در دمشق با مسئولان ارشد دولتی سوریه دیدار و گفتگو کرده است.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه سفرهای پی در پی شخصیتها و هیئتهای دیپلماتیک آمریکایی و اروپایی به پایتخت سوریه، صبح امروز “سناتور ریچارد دیک” آمریکایی پس از حضور در دمشق با مسئولان ارشد دولتی سوریه دیدار و گفتگو کرده است.

بازدید سناتور آمریکایی از دمشق+عکس

بنابر این گزارش، وی پس از حضور در دمشق به دیدار دکتر “محمد جهاد اللحام” رئیس پارلمان و دکتر شیخ احمد الحسون فمتی اعظم اهل سنت سوریه رفته و با آنها پیرامون مسائل منطقه و ضرورت اقدام یکپارچه علیه تروریسم گفتگو کرده است. از دیر برنامه های این سناتور جمهوری خواه آمریکایی دیدار با خانواده های شهدا و مجروحان ارتش و بسج مردمی سوریه بوده است. این سومین سفر سناتور آمریکایی مذکور به سوریه می باشد.

بازدید سناتور آمریکایی از دمشق+عکس
بازدید سناتور آمریکایی از دمشق+عکس
بازدید سناتور آمریکایی از دمشق+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: