تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۲۲:۵۳ کد مطلب 98570

وکیل «رضا ضراب» کیست؟

وکالت «رضا ضراب» را یکی از زبده‌ترین وکلای نیویورک که گفته می‌شود وکیل اعضای بلندپایه مافیا بوده است برعهده خواهد داشت. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، «رضا ضراب» تاجر ایرانی‌الاصل و مقیم ترکیه که متهم است در دور زدن تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران نقش داشته، قرار است به اتهام تقلب بانکی […]

وکالت «رضا ضراب» را یکی از زبده‌ترین وکلای نیویورک که گفته می‌شود وکیل اعضای بلندپایه مافیا بوده است برعهده خواهد داشت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، «رضا ضراب» تاجر ایرانی‌الاصل و مقیم ترکیه که متهم است در دور زدن تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران نقش داشته، قرار است به اتهام تقلب بانکی و پول‌شویی امروز در نیویورک محاکمه شود.

«بنیامین برفمن»(Benjamin Brafman) وکیل وی یکی از زبده‌ترین وکلای نیویورک است که گفته می‌شود وی وکالت اعضای بلندپایه مافیا را برعهده داشته است.

این وکیل مشهور در سال ۲۰۱۱، وکالت «دومینیک استراوس کان»(Dominique Strauss-Kahn) رئیس فرانسوی سابق صندوق بین المللی پول را در پرونده آزار جنسی برعهده داشته است.

روزنامه «نیویورک‌تایمز» در مقاله‌ای درباره وی می‌نویسد که : “او وکیلی زیرک است که فنون وکالت را به خوبی می‌داند؛ وی توانایی باورنکردنی برای نفوذ در میان اعضای هیئت منصفه و تغییر رأی آنها به نفع موکلش را دارد.

باید دید تحت این شرایط محاکمه «رضا ضراب» چه انجامی خواهد داشت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: