تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۰۰:۴۸ کد مطلب 98623

هلاکت ۲۰۰ داعشی در جنوب موصل

فرماندهی عملیات نینوا اعلام کرد که نیروهای عراقی بخش هایی از جنوب موصل را از اشغال داعش آزاد کرده و دستکم ۲۰۰ تروریست داعشی را به هلاکت رساندند. به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز عراق، فرماندهی عملیات نینوا روز چهارشنبه افزود: نیروهای عراقی روستای مهانه در جنوب موصل را از عناصر […]

فرماندهی عملیات نینوا اعلام کرد که نیروهای عراقی بخش هایی از جنوب موصل را از اشغال داعش آزاد کرده و دستکم ۲۰۰ تروریست داعشی را به هلاکت رساندند.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز عراق، فرماندهی عملیات نینوا روز چهارشنبه افزود: نیروهای عراقی روستای مهانه در جنوب موصل را از عناصر گروهک تروریستی داعش پاکسازی کردند.

پیشتر نیز جنگنده های ائئلاف در حمله به روستای «مهانه» در جنوب موصل، ۳۵ تروریست از جمله ۱۲تبعه خارجی وابسته به داعش را به هلاکت رسانده بودند.

در همین حال یکی از فرماندهان نیروهای بسیج مردمی عراق امروز اعلام کرد که در کمین این نیروها در ارتفاعات مکحول در شمال استان صلاح الدین دستکم هفت نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش از جمله یکی از سرکرده های تونسی این گروه به هلاکت رسیدند.

از سوی دیگر گروهک تروریستی داعش در ادامه جنایت های خود در موصل عراق سه جوان را به اتهام همکاری با نیروهای عراقی در منطقه بورصه در شمال موصل اعدام کرد.

شهر موصل دومین شهر بزرگ عراق از دوسال پیش در اشغال گروهک تروریستی داعش قرار دارد.

نیروهای عراقی در تلاش هستند تا با انهدام مواضع حساس گروهک تروریستی داعش شرایط را برای حمله نظامی به موصل و آزادسازی این شهر فراهم آورند.

بخش هایی از عراق از اوایل سال ۹۳ ۱۳به اشغال گروهک تروریستی داعش در آمده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: