تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۰۲:۴۱ کد مطلب 98658

جزئیات حادثه در استخر آستان قدس رضوی

در پی انتشار خبری مبنی بر فوت شناگر کهنسال در یکی از مجموعه های آبی متعلق به موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، مدیرعامل این موسسه به ارائه جزئیات حادثه مذکور پرداخت. به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، حسین یوسفی گفت: شنبه گذشته مردی ۷۶ ساله به همراه پسر […]

در پی انتشار خبری مبنی بر فوت شناگر کهنسال در یکی از مجموعه های آبی متعلق به موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، مدیرعامل این موسسه به ارائه جزئیات حادثه مذکور پرداخت.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، حسین یوسفی گفت: شنبه گذشته مردی ۷۶ ساله به همراه پسر ۴۰ ساله‌ خود برای استفاده از خدمات یکی از استخرهای زیرمجموعه تربیت بدنی آستان قدس رضوی مراجعه کرده بود که در محوطه عمومی جکوزی دچار بی حالی شد.

وی افزود: بلافاصله بعد از مشاهده این اتفاق، ناجیان حاضر در محل ضمن اعلام موضوع به اورژانس مشهد، عملیات مورد نیاز برای کمک به بهبود شرایط بیمار را تا زمان رسیدن عوامل اورژانس انجام دادند.

یوسفی با رد این ادعا که فرد مذکور در استخر متعلق به این موسسه فوت شده است، تصریح کرد: با حضور عوامل اورژانس، وی بلافاصله جهت ادامه عملیات احیا به مراکز درمانی اعزام شد.
مدیرعامل موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی با تشکر از تلاش و سرعت عمل اورژانس مشهد افزود: عوامل اورژانس هنگام انتقال بیمار از محل استخر، مشغول انجام عملیات سی پی آر بر روی وی شدند.

یوسفی در پایان با ابراز تاسف از وقوع این حادثه و ابراز همدردی با خانواده داغدار یادآور شد: تمامی استانداردهای لازم برای بهره برداری شهروندان شهر مشهد در مجموعه های آبی این موسسه رعایت شده و علاوه برحضور ناجی غریق در تمامی بخش ها، تابلوهای کمک آموزشی و هشداردهنده مختلفی نیز به اطلاع رسانی شیوه استفاده از بخش های مختلف مجموعه می پردازند تا چنانچه برخی از مراجعان دارای بیماری قلبی یا مشکلات خاص تنفسی نسبت به رعایت احتیاط های لازم اقدام کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: