تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۰۳:۰۴ کد مطلب 98671

طاهری به اردوی سرخ‌پوشان رفت

سرپرست باشگاه پرسپولیس امشب با حضور در هتل محل اقامت سرخ‌پوشان دقایقی برای بازیکنان این تیم به صحبت پرداخت. به گزارش مشرق، در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس فردا از ساعت ۱۸ در یکی از حساس‌ترین دیدارهای خود در فصل جاری لیگ برتر به مصاف نفت تهران خواهد رفت علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس و […]

سرپرست باشگاه پرسپولیس امشب با حضور در هتل محل اقامت سرخ‌پوشان دقایقی برای بازیکنان این تیم به صحبت پرداخت.

به گزارش مشرق، در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس فردا از ساعت ۱۸ در یکی از حساس‌ترین دیدارهای خود در فصل جاری لیگ برتر به مصاف نفت تهران خواهد رفت علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس و محمدعلی ترکاشوند معاون اقتصادی این باشگاه امشب با حضور در هتل محل اقامت سرخ‌پوشان دقایقی در کنار بازیکنان پرسپولیس حضور یافتند.

طاهری همچنین در سخنانی برای بازیکنان از آنها خواست تا با حفظ تمرکز همه توان خود را فردا به کار بگیرند تا پرسپولیس با برد از زمین خارج شده و دل هواداران این تیم شاد شود.

* بازیکنان تیم پرسپولیس امشب در جلسه فنی با حضور اعضای کادر فنی حاضر شدند و برانکو شرح وظایف بازیکنان در بازی فردا مقابل نفت را به شاگردانش گوشزد کرد.

* با تلاش‌های مسئولان باشگاه پرسپولیس فردا بخشی از پیش‌قرارداد بازیکنان به حساب سرخ‌پوشان واریز خواهد شد تا آنها با روحیه مضاعفی فردا به مصاف نفت تهران بروند. این قول را امشب طاهری در جمع بازیکنان اعلام کرد.

 دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران فردا از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: