تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۰۳:۴۱ کد مطلب 98675

منچسترسیتی رونالدو را جذب نخواهد کرد

مدیر ارشد منچستر سیتی می گوید بعید است که این تیم بتواند کریستیانو رونالدو را جذب کند. به گزارش مشرق، قدرت مالی منچستر سیتی همواره یکی از عواملی بوده که باعث می شود رسانه های مختلف از توانایی این باشگاه برای جذب دو فوق ستاره دنیای فوتبال صحبت کنند. با این حال بگریستین، مدیر ارشد سیتی، […]

مدیر ارشد منچستر سیتی می گوید بعید است که این تیم بتواند کریستیانو رونالدو را جذب کند.

به گزارش مشرق، قدرت مالی منچستر سیتی همواره یکی از عواملی بوده که باعث می شود رسانه های مختلف از توانایی این باشگاه برای جذب دو فوق ستاره دنیای فوتبال صحبت کنند. با این حال بگریستین، مدیر ارشد سیتی، می گوید این باشگاه شانسی برای جذب کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید، نخواهد داشت.

بگریستین گفت:” در حال حاضر زمان مناسبی برای صحبت پیرامون چنین مسائلی نیست. با مربی جدید وقت خواهیم داشت تا در مورد آینده و بازیکنان مورد نظر او صحبت کنیم. با این حال من تصور می کنم که رونالدو در رئال مادرید بسیار خوشحال باشد و در چنین شرایطی دلیلی برای ترک این باشگاه وجود ندارد.”

جدا از این مسئله، بعید به نظر می رسد بازیکن سابق منچستریونایتد که رابطه خوبی نیز با هواداران این باشگاه دارد، راهی رقیب و دشمن دیرینه باشگاه سابقش، منچسترسیتی، شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: