تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۰۴:۰۲ کد مطلب 98684

دل پیرو: امیدوارم لستر قهرمان انگلیس شود

اسطوره باشگاه یوونتوس امیدوار است تا سرمربی ایتالیایی لستر بتواند عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کند. به گزارش مشرق، کلودیو رانیری، سرمربی ایتالیایی لسترسیتی، در آستانه خلق اتفاقی افسانه ای و تاریخی قرار گرفته و این فرصت را دارد تا تیم کوچک لسترسیتی را به عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر انگلیس برساند. آلکس […]

اسطوره باشگاه یوونتوس امیدوار است تا سرمربی ایتالیایی لستر بتواند عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کند.

به گزارش مشرق، کلودیو رانیری، سرمربی ایتالیایی لسترسیتی، در آستانه خلق اتفاقی افسانه ای و تاریخی قرار گرفته و این فرصت را دارد تا تیم کوچک لسترسیتی را به عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر انگلیس برساند. آلکس دل پیرو، اسطوره باشگاه یوونتوس، که سابقه همکاری با رانیری را در یووه دارد امیدوار است که این اتفاق محق شود.

دل پیرو گفت:” لستر به قهرمانی در لیگ برتر نزدیک تر شده است. امیدوارم در نهایت آن ها این عنوان را کسب کنند. این اتفاقی است که می توانیم برای نوه های خود تعریف کنیم. قهرمانی لستر نشان خواهد داد که هیچ اتفاقی در ورزش غیر ممکن نخواهد بود.”

اسطوره یوونتوس در ادامه از قهرمانی ارزشمند این تیم در رقابت های سری A صحبت کرد:” نمی شود آنچه یوونتوس در انتهای هفته گذشته با پنجمین قهرمانی پیاپی در رقابت های سری A انجام داد، انکار کرد.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: