تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۰۵:۴۳ کد مطلب 98712

واکنش رسانه‌های آلمانی به شکست بایرن

رسانه‌های ورزشی آلمان در حالی شکست نماینده کشورشان در نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ را بازتاب دادند که بر باقی بودن امید در نود دقیقه هفته آتی در آلیانس آرنا تاکید کردند. به گزارش مشرق، ساعتی پیش در دومین بازی مرحله نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ اتلتیکو مادرید موفق شد در استادیوم خانگی ویسنته کالدرون با نتیجه ۱ بر ۰ از سد […]

رسانه‌های ورزشی آلمان در حالی شکست نماینده کشورشان در نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ را بازتاب دادند که بر باقی بودن امید در نود دقیقه هفته آتی در آلیانس آرنا تاکید کردند.

به گزارش مشرق، ساعتی پیش در دومین بازی مرحله نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ اتلتیکو مادرید موفق شد در استادیوم خانگی ویسنته کالدرون با نتیجه ۱ بر ۰ از سد بایرن مونیخ بگذرد. بعد از این مسابقه مهم‌ترین رسانه‌های آلمانی اینگونه تیتر زدند:
واکنش رسانه‌های آلمانی به شکست بایرن

وبسایت رسمی بایرن: باختی نزدیک در بازی رفت مقابل اتلتیکو
بایرن دیدار رفت نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ در یک چهارشنبه شب مقابل اتلتیکومادرید با نتیجه ۱ بر ۰ واگذار کرداما در بازی برگشت که سه‌شنبه آینده در آلیانس آرنا برگزار خواهد شد هنوز امکان تغییر نتیجه را دارد. رویای بزرگ رسیدن به فینال هنوز زنده است.

دی ولت: از حالا لرزش بایرن شروع می‌شود!
بایرن برای سومین بار پیاپی در معرض حذف از نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ قرار دارد.

واکنش رسانه‌های آلمانی به شکست بایرن

بیلد: سوپر سولو جادوی بایرن را باطل کرد!
با تک گل رویایی سائول مونیخی‌ها ۱ بر ۰ به اتلتیکو مادرید باختند.

اشپورت وان: بایرن برای خواب عمیقش تاوان داد!
اتلتیکو مادرید بعد از نمایشی کاملا دفاعی در نیمه دوم توانست ۱ بر ۰ مقابل بایرن پیروز شود.

فوکوس: استیصال بایرن مقابل اتلتیکو
بایرنی که ۴۵ دقیقه تمام شاهد عرض اندام اتلتیکو بود، تازه در نیمه دوم توانایی‌هایش را درمعرض نمایش گذاشت، اما تنها یک نیمه خوب بازی کردند کفایت نکرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: