تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۱۰:۲۹ کد مطلب 98768

هشدار آمریکا نسبت ناامنی در ترکیه و سوئد

سفارت آمریکا در سوئد و ترکیه از شهروندان خود خواست تا از تردد در اماکن شلوغ شهرهای ترکیه و استکهلم خودداری کنند. به گزارش مشرق به نقل از حریت خبرداد: سفارت آمریکا در ترکیه به شهروندان خود در مورد احتمال خطر حمله تروریستی در اماکن شلوغ شهرهای ترکیه هشدار داد. در بیانیه این سفارت آمده است: […]

سفارت آمریکا در سوئد و ترکیه از شهروندان خود خواست تا از تردد در اماکن شلوغ شهرهای ترکیه و استکهلم خودداری کنند.

به گزارش مشرق به نقل از حریت خبرداد: سفارت آمریکا در ترکیه به شهروندان خود در مورد احتمال خطر حمله تروریستی در اماکن شلوغ شهرهای ترکیه هشدار داد.
 
در بیانیه این سفارت آمده است: دولت آمریکا نشانه های قابل توجهی از تلاش گروه های تروریستی برای یافتن موقعیتی مناسب جهت انجام عملیات تروریستی علیه گردشگران در این کشور دریافت کرده است. گردشگران خارجی در ترکیه به شدت مورد حمله سازمان های تروریستی قرار گرفته اند.
 
همچنین سفارت آمریکا در استکهلم نیز نسبت به احتمال وقوع حمله تروریستی در استکهلم سوئد، هشدار داد. سفارت آمریکا در پیامی از شهروندان خود در سوئد خواست که از تردد در اماکن شلوغ شهر استکهلم خودداری کنند.
 
این هشدار یک روز پس از آن مطرح شد که مقام های سازمان امنیت سوئد از دریافت گزارشی از سوی همکاران عراقی خود مبنی بر سفر ۷-۸ عضو داعش از عراق به این کشور خبر دادند. مقام های سوئد در پی دریافت این گزارش از شهروندان خود خواستند تا از تردد غیر ضروری در اماکن عمومی شهر استکهلم اجتناب کنند.
 
اما امروز سفارت آمریکا در پیام خود نسبت به شهروندان خود در سوئد آورده است: شهروندان آمریکایی باید در هنگام تردد از اماکن شلوغ شهری و یا هنگام استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، مراقب امنیت خود باشند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: