تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۵ کد مطلب 98801

خبرخوش انصارالله برای مردم یمن

سخنگوی جنبش انصار الله یمن اعلام کرد که امیر کویت تا هر زمان که لازم باشد، از مذاکرات هیأت‌های یمنی و عربستانی برای رسیدن به نتایج مطلوب حمایت می‌کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از العالم، محمد عبدالسلام امروز چهارشنبه در مصاحبه با روزنامه الرأی چاپ کویت گفت: شیخ صباح الاحمد امیر کویت از […]

سخنگوی جنبش انصار الله یمن اعلام کرد که امیر کویت تا هر زمان که لازم باشد، از مذاکرات هیأت‌های یمنی و عربستانی برای رسیدن به نتایج مطلوب حمایت می‌کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از العالم، محمد عبدالسلام امروز چهارشنبه در مصاحبه با روزنامه الرأی چاپ کویت گفت: شیخ صباح الاحمد امیر کویت از مذاکرات صلح یمن برای رسیدن به نتایج مطلوب حمایت می کند.

عبدالسلام که رئیس هیأت مذاکره کننده یمنی معروف به “هیأت ملی” است، پس از دیدار با امیر کویت گفت: امیر کویت نگرانی های مربوط به تداوم نقض آتش بس در یمن را به خوبی درک می کند و خواستار توقف خونریزی بیشتر در این کشور شده و تاکید کرده که “آنچه بر سر برادران یمنی ما می آید ، گویا بر سر ما آمده است.”

عبدالسلام اعلام کرد: امیر کویت به ما اطمینان داد که کشورش تا رسیدن مذاکرات صلح یمن به راه حلی مناسب، میزبان این مذاکرات خواهد بود، زیرا بحران یمن با مذاکره حل می شود و جنگ نتیجه ای جز خونریزی ندارد.

سخنگوی جنبش انصار الله تاکید کرد: امیر کویت به ما اطمینان داده که برای متوقف کردن کامل تجاوز عربستان به یمن، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: