تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۵ کد مطلب 98812

گورادیولا: نفوذ به دفاع اتلتیکو آسان نیست

سرمربی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ اعتراف کرد که نتیجه گرفتن در خانه اتلتیکومادرید برای مردان او با توجه به تدافعی بودن سبک بازی میزبان اسپانیایی سخت بوده اما هنوز به نتیجه گرفتن در بازی برگشت امیدوار است.  به گزارش مشرق، پپ گواردیولا پس از شکست یک بر صفر تیمش در ورزشگاه ویسنته کالدرون در دور رفت […]

سرمربی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ اعتراف کرد که نتیجه گرفتن در خانه اتلتیکومادرید برای مردان او با توجه به تدافعی بودن سبک بازی میزبان اسپانیایی سخت بوده اما هنوز به نتیجه گرفتن در بازی برگشت امیدوار است.

 به گزارش مشرق، پپ گواردیولا پس از شکست یک بر صفر تیمش در ورزشگاه ویسنته کالدرون در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به سایت یوفا گفت: ما باید در بازی برگشت با سرعت متفاوتی بازی کنیم. گل اتلتیکو در این بازی تماشایی بود اما حاصل اشتباه خودمان بود. ما زمانی که باید بازیکن حریف (سائول) را کنترل می‌کردیم او را رها کردیم. من از شیوه بازی‌مان ناراضی نیستم. اگر بگذاریم اتلتیکو در بازی برگشت حرکتی کند یا خطا بگیرد، کار‌مان سخت خواهد شد. نتیجه‌ای که در این بازی گرفتیم، نتیجه مطلوبی نیست.

گواردیولا افزود: نباید فراموش کنیم که برابر چه تیمی بازی می‌کردیم و آن تیم اتلتیکو‌مادرید بود. ما نتوانستیم گل بزنیم. اتلتیکومادرید دروازه‌بان بسیار خوبی دارد و کار دفاعی‌اش هم بسیار خوب بود. این تیم با تعداد زیادی از بازیکنانش دفاع می‌کند و در چنین شرایطی نفوذ به دفاع آن آسان نیست. همه تیم‌ها برابر اتلتیکو موقعیت‌‌های گلزنی کمی ایجاد می‌کنند اما ما در این بازی چند موقعیت داشتیم.

سرمربی اسپانیایی باواریایی‌ها در ادامه به تمجید از گلزنی بازی پرداخت و تأکید کرد: من کیفیت بازی سائول را دوست دارم و قبلاً هم بازی او را دیده بودم. فوتبال اسپانیا یک بازیکن بااستعداد دیگر پیدا کرده است. حالا باید خودمان را برای بازی شنبه در بوندس‌لیگا آماده کنیم و ببینیم که آن روز می‌توانیم قهرمان شویم یا نه. پس از آن خودمان را برای بازی برگشت آماده می‌کنیم. دوست دارم یک بار دیگر فیلم این بازی را ببینیم، البته این بار در آرامش.

گواردیولا با اشاره به روند بازی عنوان کرد: ۷۵ درصد از بازی‌مان عالی بود، منظورم ۲۰، ۲۵ دقیقه آخر نیمه اول و تمام نیمه دوم. ما به اندازه کافی موقعیت گلزنی داشتیم اما در این سطح از لیگ قهرمانان اروپا شما به جای ۷۵ دقیقه باید ۹۰ دقیقه در اوج باشید و ما این را می‌دانیم. این شکست باید به ما درس بدهد و نباید بگذاریم که سه‌شنبه تکرار شود. باید نقاط ضعف و قوت‌مان را آنالیز کنیم. در بازی برگشت باید هوشمندانه‌تر باشیم. هنوز ۹۰ دقیقه دیگر داریم و من امیدوارم که با حمایت هواداران‌‌مان در آلیانتس آره‌نا به نتیجه دلخواه برسیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: