تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۲ کد مطلب 98817

لاریجانی: در برابر نقض تعهدات غرب ابزارهای پشیمان کننده داریم

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ممکن است طرف غربی بخواهد تعهداتش را انجام ندهد اما مجبور می‌شود عمل کند چون طرف ایرانی هم ابزارهایی دارد که آنها را پشیمان کند.  به گزارش مشرق، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در همایش ملی «تحولات ژئوپلیتیکی غرب آسیا با تاکید بر امنیت منطقه‌ای» گفت: در بحث هسته‌ای، […]

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ممکن است طرف غربی بخواهد تعهداتش را انجام ندهد اما مجبور می‌شود عمل کند چون طرف ایرانی هم ابزارهایی دارد که آنها را پشیمان کند.

 به گزارش مشرق، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در همایش ملی «تحولات ژئوپلیتیکی غرب آسیا با تاکید بر امنیت منطقه‌ای» گفت: در بحث هسته‌ای، ایران از رفتار هوشمندانه‌ای برخوردار بود که هم مقاومت کرد و هم دانش هسته‌ای را بومی کرد و غنی‌سازی را تثبیت نمود.

وی با بیان اینکه در مذاکرات هم غنی‌سازی تثبیت شد، گفت: غربی‌ها مجبور شدند پرونده‌های ساختگی‌شان را جمع کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رفتار ناجوانمردانه طرف غربی در زمینه اجرای تعهداتش، گفت: مقام معظم رهبری هم تذکراتشان در این زمینه به جا بود.

لاریجانی تصریح کرد: ممکن است طرف غربی بخواهد تعهداتش را انجام ندهد اما مجبور می‌شود عمل کند چون طرف ایرانی هم ابزارهایی دارد که آنها را پشیمان کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

  1. اميرخانم :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    اگر ابزار پشیمان کننده دارید که زیر بار خفت همجنس بازان آمریکایی نمی رفتید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: