تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۱۵:۴۱ کد مطلب 98875

سفر وزیر اطلاعات اسرائیل به آمریکا برای تحریم حزب‌الله

وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی ماه آینده برای ترغیب کنگره آمریکا جهت اعمال تحریم‌های بیشتر بر حزب‌الله به نیویورک سفر خواهد کرد.  به گزارش مشرق، «اسرائیل کاتص» وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی با اشاره به حمایت نکردن ایالات متحده از این رژیم، خواستار اعمال تحریم‌های بیشتر بر حزب‌الله شد. کاتص در گفت‌وگو با روزنامه «جروزالم پست» با […]

وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی ماه آینده برای ترغیب کنگره آمریکا جهت اعمال تحریم‌های بیشتر بر حزب‌الله به نیویورک سفر خواهد کرد.

 به گزارش مشرق، «اسرائیل کاتص» وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی با اشاره به حمایت نکردن ایالات متحده از این رژیم، خواستار اعمال تحریم‌های بیشتر بر حزب‌الله شد.

کاتص در گفت‌وگو با روزنامه «جروزالم پست» با بیان اینکه دولت اوباما به اندازه کافی از رژیم صهیونیستی در سازمان ملل یا جای دیگر حمایت نمی‌کند، از تروریستی خوانده شدن حزب‌الله از سوی کشورهای عربی استقبال کرد.

وی که قرار است ۲۲ ماه مه برای شرکت در کنفرانسی به نیویورک سفر کند، قصد دارد در آمریکا حمایت دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان کنگره را برای اعمال تحریم‌های فعال‌تر بر حزب‌الله و هرکسی که به آنها کمک می‌کند، جلب کند.

وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی، حمایت آمریکا از اسرائیل را در مجامع بین‌المللی از جمله شورای امنیت مهم دانسته و آن را جزء کلیدی از امنیت این رژیم اعلام کرد.

کاتز چندی است که خود را برای نشستن بر کرسی نخست‌ وزیری رژیم صهیونیستی بعد از بازنشسته شدن بنیامین نتانیاهو آماده می‌کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: