تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۱۶:۲۲ کد مطلب 98895

پیروزی ایران برابر آمریکا

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی جهان مقابل آمریکا تیم اول رنکینگ تیمی جهان پیروز شد و با صعود به نیمه نهایی کسب اولین مدال جهانی خود را مسجل کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از سایت فدراسیون شمشیربازی، تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر که با غلبه […]

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی جهان مقابل آمریکا تیم اول رنکینگ تیمی جهان پیروز شد و با صعود به نیمه نهایی کسب اولین مدال جهانی خود را مسجل کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از سایت فدراسیون شمشیربازی، تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر که با غلبه بر فرانسه، تیم سوم رنکینگ جهانی برای نخستین بار در طول تاریخ در جمع ۸ تیم برتر مسابقات قهرمانی جهان قرار گرفته بود، امروز چهارشنبه در این مرحله از مسابقات که در برزیل جریان دارد به مصاف آمریکا رفت و موفق شد این تیم را شکست دهد.

ملی پوشان شمشیربازی ایران در حالی با نتیجه ۴۵ بر ۴۰ آمریکا را شکست دادند که این تیم در رنکینگ تیمی جهان رده نخست را در اختیار دارد. با کسب این پیروزی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران برای نخستین بار در طول تاریخ ضمن صعود به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز خود در این رقابت ها را مسجل کردند، مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و فرهاد باهر ارسباران که ترکیبی تیم ملی شمشیربازان ایران در مسابقات قهرمانی جهان را تشکیل می دهد تا ساعتی دیگر با هدایت پیمان فخری در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها و برای صعود به فینال به مصاف مجارستان می روند. مجارستان با شکست آلمان راهی مرحله نیمه نهایی شده است.

بازیهای المپیک ۲۰۱۶ برزیل در رشته شمشیربازی بدون برگزاری رقابت های تیمی اسلحه سابر مردان و اسلحه فلوره بانوان پیگیری خواهد شد.

بر همین اساس مسابقات قهرمانی جهان در برزیل در حال پیگیری است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: