تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۱۷:۰۴ کد مطلب 98926

آمار بد برای مهاجمی که شش گل زده است

به گزارش پایگاه ۵۹۸، آخرین باری که شهباززاده برای استقلال موفق به گل زدن شد مربوط به بازی با گسترش فولاد در هفته بیست و یکم لیگ برتر می‌شود. او در این بازی موفق شد در دقیقه ۳۳ گل اول تیمش را بزند و با این حساب او در ۶ بازی بعدی خود گل نزده […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، آخرین باری که شهباززاده برای استقلال موفق به گل زدن شد مربوط به بازی با گسترش فولاد در هفته بیست و یکم لیگ برتر می‌شود. او در این بازی موفق شد در دقیقه ۳۳ گل اول تیمش را بزند و با این حساب او در ۶ بازی بعدی خود گل نزده است.
شهباززاده در مجموع ۵۹۷ دقیقه است که موفق به گلزنی نشده است که این آمار برای مهاجمی که تلاش می‌کند به تیم ملی دعوت شود هرگز آمار خوبی محسوب نمی‌شود. البته در هفته‌های گذشته هافبک‌های استقلال در خلق موقعیت برای شهباززاده ناموفق بوده‌اند وگرنه بی‌تردید آمار گلزنی این بازیکن در حال حاضر بسیار بهتر از این بود. شهباززاده البته همچنان یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان استقلال است و در بازی با فولاد هم یکی از بهترین نمایش‌های فصلش را داشت. باید دید طلسم گل نزدن‌های شهباززاده در بازی با سایپا شکسته می‌شود و این بازیکن می‌تواند به تیم سابق خود گل بزند؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: