تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۱۷:۱۱ کد مطلب 98931

حمله صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی تحت حمایت نیروهای امنیتی

شهرک‌نشینان صهیونیست تحت حفاظت ۳۵۰۰ نیروی امنیتی اسرائیلی برای چهارمین بار در ایام تعطیلات عید پاک به مسجدالاقصی حمله کرده و شعارهای نژادپرستانه سردادند.  به گزارش مشرق، در حالی که قرار بود نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی مسئول حفظ آرامش مسجدالاقصی در ایام عید پاک باشند اما شهرک‌نشیان صهیونیست تحت حمایت همان نیروهای امنیتی تا کنون […]

شهرک‌نشینان صهیونیست تحت حفاظت ۳۵۰۰ نیروی امنیتی اسرائیلی برای چهارمین بار در ایام تعطیلات عید پاک به مسجدالاقصی حمله کرده و شعارهای نژادپرستانه سردادند.

 به گزارش مشرق، در حالی که قرار بود نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی مسئول حفظ آرامش مسجدالاقصی در ایام عید پاک باشند اما شهرک‌نشیان صهیونیست تحت حمایت همان نیروهای امنیتی تا کنون چهار بار به این مکان مقدس حمله کردند.

به نوشته خبرگزاری «راشاتودی» دور جدید درگیری‌ها در مسجدالاقصی شب گذشته درحالی رخ داد که صهیونیست‌ها تحت حفاظت نیروهای پلیس به این مسجد حمله کرده و ضمن سردادن شعارهای نژادپرستانه و تحریک‌آمیز قصد انجام اعمال آیینی خود را در این مکان مقدس مسلمانان داشتند.

تاکنون چندین فلسطینی و صهیونیست به دلیل درگیر شدن در ایام تعطیلات عید پاک (عید پسح) در محوطه مسجدالاقصی دستگیر شدند.

بر این اساس، شهرک‌نشیان صهیونیست حتی به گاردهای امنیتی نیز رحم نکرده و با ضرب‌وشتم و گروگان گرفتن، تهدید به کشتن آنها کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: