تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۱۷:۴۶ کد مطلب 98970

برگزاری بازی‌های تیم ملی عراق در ایران به استثنای بازی با عربستان

یک رسانه عراقی از موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا با برگزاری مسابقات تیم ملی فوتبال عراق در چارچوب مرحله دوم بازی‌های راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در جمهوری اسلامی ایران به استثنای مسابقه این کشور با عربستان خبر داد. به گزارش مشرق، الفرات گزارش داد کنفدراسیون فوتبال آسیا با برگزاری مسابقات تیم ملی فوتبال عراق […]

یک رسانه عراقی از موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا با برگزاری مسابقات تیم ملی فوتبال عراق در چارچوب مرحله دوم بازی‌های راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در جمهوری اسلامی ایران به استثنای مسابقه این کشور با عربستان خبر داد.

به گزارش مشرق، الفرات گزارش داد کنفدراسیون فوتبال آسیا با برگزاری مسابقات تیم ملی فوتبال عراق در مرحله دوم برای راهیابی به جام جهانی روسیه در سال ۲۰۱۸، در خاک جمهوری اسلامی ایران موافقت کرد،‌البته مسابقه تیم ملی عراق با تیم ملی عربستان مستثنی شده و تصمیم‌گیری درباره آن به فیفا موکول شده است.

یک منبع آگاه به الفرات گفت کنفدراسیون فوتبال آسیا رسما تصمیم گرفت بازی‌های تیم ملی فوتبال عراق در ایران برگزار شود که مرحله حساسی است.

این منبع افزود کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین تصمیم گرفت پس از نشست نتیجه‌بخش امروز عبدالخالق مسعود رئیس فدراسیون فوتبال عراق با سعود المهندی مبروک رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا،‌تصمیم‌گیری درباره مسابقه با عربستان را به فیفا موکول کند.

بر اساس قرعه‌کشی مرحله سوم مسابقات مقدماتی راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم ملی عراق در گروه موسوم به مرگ با استرالیا، امارات، عربستان سعودی، تایلند و ژاپن همگروه شده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: