تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۱۸:۲۱ کد مطلب 98992

اطفای حریق در ساختمان ۷ طبقه میدان منیریه

سخنگوی سازمان آتش نشانی از اطفای حریق در یک ساختمان هفت طبقه واقع در میدان منیریه خبر داد.  به گزارش مشرق، سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی، اظهار داشت: ساعت ۱:۱۵ بامداد آتش سوزی در میدان منیریه به سامانه ۱۲۵ اعلم و ۴ ایستگاه به محل حادثه اعزام شد. در طبقه منفی یک ساختمان ۷ […]

سخنگوی سازمان آتش نشانی از اطفای حریق در یک ساختمان هفت طبقه واقع در میدان منیریه خبر داد.

 به گزارش مشرق، سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی، اظهار داشت: ساعت ۱:۱۵ بامداد آتش سوزی در میدان منیریه به سامانه ۱۲۵ اعلم و ۴ ایستگاه به محل حادثه اعزام شد. در طبقه منفی یک ساختمان ۷ طبقه تجاری که همه آنها در صنف لوازم ورزشی بودند، حریقی رخ داده بود و دود شدیدی طبقات را فرا گرفته بود.

وی افزود: ورود به طبقه منفی یک برای آتش نشان‌ها بسیار سخت شده بود اما آنها به دو گروه عملیاتی تقسیم شدند و عملیات خود را آغاز کردند. خوشبختانه هیچ فردی داخل پاساژ نبود و نگهبان آن نیز پیش از ورود آتش نشان‌ها از ساختمان خارج شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشان‌ها به سرعت آتش را تحت کنترل خود درآوردند و از سرایت آن به اطراف جلوگیری کردند خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشت و عملیات در ساعت ۳:۱۰ بامداد به پایان رسید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: