تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۰۰:۵۹ کد مطلب 99077

شرط قلعه‌نویی برای ماندن در تبریز

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: بازی با استقلال سرنوشت‌ساز خواهد بود چرا که ما همچنان مدعی هستیم تا جزو سهمیه‌های آسیا باشیم. به گزارش مشرق، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در نشست خبری گفت: بسیار خوشحالم توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم و ناراحتم از اینکه امتیازات زیادی را از دست داده‌ایم، ناگفته نماند تبریز شهر […]

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: بازی با استقلال سرنوشت‌ساز خواهد بود چرا که ما همچنان مدعی هستیم تا جزو سهمیه‌های آسیا باشیم.

به گزارش مشرق، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در نشست خبری گفت: بسیار خوشحالم توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم و ناراحتم از اینکه امتیازات زیادی را از دست داده‌ایم، ناگفته نماند تبریز شهر اولین‌هاست و خوشحالم که در این اولین‌ها سهم بسزایی داشتم؛ یکی نایب قهرمانی تراکتور و دوم حضور در جام باشگاه‌ها و صعود به مرحله دوم.

وی افزود: ملوان تیم بسیار خوبی است که در این چند سال مظلوم واقع شده است، این تیم به حقش نرسیده، من چند هفته بیشتر در انزلی نبودم اما شاهد بودیم که مردم این شهر مرا تشویق کردند، ما باید برای حاشیه‌های روی سکو برنامه‌ریزی کنیم، حیف است سکوها به این وضعیت بیفتد.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به اینکه بازی استقلال یک بازی حیاتی است، تصریح کرد: بعد از خوشحالی بازی امشب باید به فکر دیدار با الهلال و استقلال باشیم، بازی با استقلال برای ما حیاتی است چرا که پرسپولیس هم در همان روز با گسترش فولاد بازی دارد، این بازی سرنوشت‌ساز خواهد بود. شما دیدید که با یک برد و باخت پرسپولیس از رده اول به سوم آمد و ما همچنان مدعی هستیم تا جزء سهمیه‌های آسیا باشیم.

قلعه‌نویی درباره اینکه تیم تراکتورسازی در خط دفاعی مشکل دارد، خاطرنشان کرد: در ۳-۲ بازی گذشته از خط دفاعی رنج برده‌ایم، در بازی با سیاه‌جامگان یک توپ آمد دو گل خوردیم، در بازی امروز هم دو توپ آمد که یکی گل شد و یکی را اخباری گرفت، خط دفاع ما باید هوشمند عمل کند چون بازی حیاتی پیش رو داریم.

وی درباره ادامه همکاری‌اش در تبریز خاطرنشان کرد: مردم تبریز را دوست دارند، من برنامه داده بودم که بمانم و حالا هم می‌گویم که برای ماندن شرایط دارم و شرطم ساختن تیم قدرتمند است. هر تیم بتواند قبل از شروع لیگ تیمش را ببندد ۱۲ امتیاز جلو می‌افتد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: