تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۴ کد مطلب 99184

اشراف دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی برای برگزاری انتخابات در امنیت کامل

سخنگوی وزارت کشور گفت: در هیچ کجای کشور مشکل امنیتی وجود ندارد و تمام دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی اشراف کامل دارند تا انتخابات در امنیت کامل برگزار شود. به گزارش مشرق، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور امروز(جمعه)  با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه برای دور دوم انتخابات مجلس ۱۷ میلیون نفر […]

سخنگوی وزارت کشور گفت: در هیچ کجای کشور مشکل امنیتی وجود ندارد و تمام دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی اشراف کامل دارند تا انتخابات در امنیت کامل برگزار شود.

به گزارش مشرق، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور امروز(جمعه)  با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه برای دور دوم انتخابات مجلس ۱۷ میلیون نفر واجد شرایط رای دادن هستند،‌ گفت: ستاد انتخابات کشور حدود ۱۹ میلیون تعرفه چاپ کرده که برای هر کدام از ۲۱ استان که انتخابات در آن برگزار می‌شود رنگ تعرفه‌ها از یکدیگر فرق دارد و امکان تخلف را به صفر می‌رساند.

وی ادامه داد: تعرفه‌های دوره قبل را نمی‌توان برای مرحله دوم مورد استفاده قرار داد. همچنین در تمام شعب اخذ رای نماینده فرماندار، کاندیدها، شورای نگهبان و هیئت نظارت نسبت به نظارت و حسن اجرای انتخابات حضور دارند.

سخنگوی وزارت کشور با اشاره به گزارش ارائه شده از سوی معاون امنیتی این وزارتخانه در جلسه ستاد انتخابات کشور، خاطرنشان کرد: با توجه به گزارشی که آقای ذوالفقاری معاون امنیتی وزارت کشور ارائه کردند در هیچ کجای کشور مشکل امنیتی وجود ندارد و تمام دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی اشراف کامل دارند تا انتخابات در امنیت کامل برگزار شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: