تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۱۴:۴۱ کد مطلب 99191

آگهی فروش کودک برای کشتار کردهای سوریه+عکس

در پی هلاکت ۸۳ تن از تروریستهای دو گروه القاعده و ارتش آزاد طی عملیات کمین شبه نظامیان کرد سوریه در اطراف شهر عفرین استان حلب این کشور، یکی از فرماندهان گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد با انتشار تصویر کودک خردسال خود اعلام کرد که وی را برای خرید دو موشک کاتیوشا به مزایده خواهد […]

در پی هلاکت ۸۳ تن از تروریستهای دو گروه القاعده و ارتش آزاد طی عملیات کمین شبه نظامیان کرد سوریه در اطراف شهر عفرین استان حلب این کشور، یکی از فرماندهان گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد با انتشار تصویر کودک خردسال خود اعلام کرد که وی را برای خرید دو موشک کاتیوشا به مزایده خواهد گذاشت.

گروه بین الملل مشرق- در پی هلاکت ۸۳ تن از تروریستهای دو گروه القاعده و ارتش آزاد طی عملیات کمین شبه نظامیان کرد سوریه در اطراف شهر عفرین استان حلب این کشور، یکی از فرماندهان گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد با انتشار تصویر کودک خردسال خود اعلام کرد که وی را برای خرید دو موشک کاتیوشا به مزایده خواهد گذاشت.

آگهی فروش کودک برای کشتار کردهای سوریه+عکس

بنابر این گزارش، وی هدف خود از فروش دختر بچه خردسالش و خرید موشکهای کاتیوشا راقتل عام کردهای سوریه عنوان کرده است. این اقدام نشان دهنده بربریت فکری اعضای گروههای تروریستی تکفیری می باشد. در کمین روز گذشته گروههای کرد سوری علیه تروریستهای مهاجم به شهر کردنشین “عفرین” واقع در شمال استان حلب سوریه در مجاورت مرز این کشور با ترکیه حداقل ۱۰۰ تروریست به هلاکت رسیدند که اجساد ۸۳ تن از آنها بدست نیروهای کرد افتاده است.

آگهی فروش کودک برای کشتار کردهای سوریه+عکس
آگهی فروش کودک برای کشتار کردهای سوریه+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: