تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۱۵:۲۳ کد مطلب 99214

انتقاد شدید از نکونام در قطر

رسانه های قطری به شدت از فرانکو زولا و خریدهایش انتقاد کردند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، شب گذشته تیم فوتبال العربی قطر از جام حذفی این کشور کنار رفت و انتقادات شدید به این تیم وارد شده است. تیم العربی قطر شب گذشته به همراه دژاگه و نکونام در مرحله سوم رقابت‌های جام امیر قطر […]

رسانه های قطری به شدت از فرانکو زولا و خریدهایش انتقاد کردند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، شب گذشته تیم فوتبال العربی قطر از جام حذفی این کشور کنار رفت و انتقادات شدید به این تیم وارد شده است.

تیم العربی قطر شب گذشته به همراه دژاگه و نکونام در مرحله سوم رقابت‌های جام امیر قطر به مصاف الخریطیات رفت. این دیدار پر افت و خیز در وقت‌های قانونی با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید و کار به ضربات پنالتی کشید.

در ضربات پنالنی العربی با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد تا این شکست العربی را در این فصل ناکام بگذارد.

روزنامه الرایه قطر خبر داد: در نتیجه این شکست هواداران العربی خشمگین شدند و خواستار اخراج جیان‌فرانکو زولا بازیکن اسبق چلسی و مربی تیم شدند.

این نشریه قطری در ادامه نوشت: قرارداد زولا تا پایان فصل آینده است و برای برکناری او باید باشگاه تصمیم بگیرد. به احتمال زیاد در چند روز آینده او اخراج خواهد شد.

این نشریه قطری در ادامه به انتقاد شدید از خریدهای جدید العربی پرداخت و نوشت: هر دو خرید زولا که در زمستان انجام داد محکوم به شکست است زیرا او رود فانی فرانسوی و دوترا برزیلی را کنار گذاشت و به جای آنها آلن سوزا برزیلی و جواد نکونام ایرانی را آورد. اما هر دو آنها نتواسنتد بهتر از آن دو باشند. نکونام هیچ چیزی اضافی را برای العربی انجام نداد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: