تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۱۶:۳۱ کد مطلب 99239

غیبت معنادار برخی بازیکنان در اردوی ایران

سایت فدراسیون جهانی بسکتبال نوشت: غیبت معنی دار برخی بازیکنان مثل حامد آفاق، صمد نیکخواه بهرامی، جواد داوری و سعید داورپناه در اردوی تیم ملی بسکتبال ایران، جلب توجه می‌کند. به گزارش مشرق، پس از اعلام نام ۲۳ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی از سوی سرمربی آلمانی تیم ملی بسکتبال ایران، سایت فدراسیون […]

سایت فدراسیون جهانی بسکتبال نوشت: غیبت معنی دار برخی بازیکنان مثل حامد آفاق، صمد نیکخواه بهرامی، جواد داوری و سعید داورپناه در اردوی تیم ملی بسکتبال ایران، جلب توجه می‌کند.

غیبت معنادار برخی بازیکنان در اردوی ایرانبه گزارش مشرق، پس از اعلام نام ۲۳ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی از سوی سرمربی آلمانی تیم ملی بسکتبال ایران، سایت فدراسیون جهانی بسکتبال در مطلبی به نقد لیست ارائه شده توسط «درک باوئرمن» پرداخته است. در این مطلب آمده است:

تیم ایران در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو از حضور حامد حدادی، آسمان‌خراش خود بهره خواهد برد. حدادی از سال ۲۰۰۷، یعنی وقتی که تیم ملی ایران به عنوان قهرمانی آسیا رسید و به المپیک ۲۰۰۸ پکن صعود کرد، مهره اصلی تیم ملی است. او همچنین در جام جهانی اسپانیا نیز حضور داشت.

بازیکنانی مثل اوشین ساهاکیان، سجاد مشایخی، محمد جمشیدی، محمد حسن‌زاده، اصغر کاردوست و بهنام یخچالی که در مسابقات قهرمانی آسیا – سال گذشته – حضور داشتند نیز در لیست اولیه باوئرمن برای انتخابی المپیک حاضر هستند. ارسلان کاظمی نیز که در جام‌های جهانی ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ عضو مهمی از تیم ایران بود، به اردو دعوت شده است.

در این بین غیبت معنادار برخی بازیکنان مثل حامد آفاق، صمد نیکخواه بهرامی، جواد داوری و سعید داورپناه جلب توجه می‌کند و به‌نظر جایی در مسابقات انتخابی المپیک در تورین ندارند. صمد در پایان مسابقات قهرمانی آسیا که سال قبل در «گانگشا» برگزار شد، جزو پنج بازیکن برتر جام بود و عملکرد فوق‌العاده‌ای در بازی رده‌بندی مقابل ژاپن و پیروزی بر این تیم داشت.

تیم ایران در مسابقات انتخابی المپیک به مصاف مکزیک و یونان می‌رود. اگر این تیم بتواند در گروه خود اول یا دوم شود در نیمه نهایی با دو تیم برتر گروه دیگر شامل ایتالیا، کرواسی و تونس مصاف خواهد داد تا در نهایت یک تیم راهی ریو شود.

تیم ایران پیش از مسابقات انتخابی المپیک در تورنمنت‌ اطلس و همچنین با کشورهای لتونی و نیوزیلند روبه‌رو خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: