تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۰ کد مطلب 99242

انتشار نسخه نهایی اینستاگرام برای ویندوز ۱۰ موبایل

اپلیکیشن اینستاگرام که کاربران ویندوز ۱۰ موبایل مطمئنا مدت‌ها منتظر آن بودند، رسما برای این سیستم‌عامل منتشر شد. در این اپلیکیشن تمامی قابلیت‌های ارائه شده در نسخه‌های اندروید و iOS از جمله امکان آپلود ویدیو و جابجایی بین چند حساب کاربری اضافه شده است.  به گزارش مشرق، پلفترم موبایلی مایکرسافت یک مشکل اساسی دارد که […]

اپلیکیشن اینستاگرام که کاربران ویندوز ۱۰ موبایل مطمئنا مدت‌ها منتظر آن بودند، رسما برای این سیستم‌عامل منتشر شد. در این اپلیکیشن تمامی قابلیت‌های ارائه شده در نسخه‌های اندروید و iOS از جمله امکان آپلود ویدیو و جابجایی بین چند حساب کاربری اضافه شده است.

 به گزارش مشرق، پلفترم موبایلی مایکرسافت یک مشکل اساسی دارد که دو سیستم عامل اندروید و iOS آن را ندارند. مشکل یاد شده نبود اپلیکیشن‌های‌ کافی است. مسئله اینجاست که بسیاری از توسعه دهندگان اولیتی برای ساخت اپلیکیشن‌های سیستم‌عامل موبایلی مایکروسافت قائل نمی‌شوند، درست همانطور که برای ساخت اپ‌های سیستم‌عامل بلکبری ۱۰ وقت نمی‌گذارند.

هنوز مشخص نیست که چرا اپلیکیشن اینستاگرام برای ویندوزفون پس از انتشار اولیه که حدودا دوسال و نیم قبل بود، دیگر آپدیتی دریافت نکرد. امروز اما اینستاگرام سرانجام برای ویندوز ۱۰ موبایل منتشر شد و حالا کاربران این پلفترم، می‌توانند از قابلیت‌های بسیار خوب این شبکه اجتماعی بهره ببرند.
 
برای یک دوره طولانی کاربران ویندوزفون برای استفاده از اینستاگرام مجبور به استفاده از اپلیکیشن‌های شخص ثالث بودند، زیرا اپلیکیشن رسمی این شبکه اجتماعی در طول این مدت امکان آپلود ویدیو را نداشت. اگر کاربران ویندوزفونی می‌خواستند ویدیویی را به اشتراک بگذارند، باید از اپ‌های دیگر که توسط سایر توسعه دهندگان و به صورت غیر رسمی منتشر شده بود استفاده می‌کردند.
 
اپلیکیشن جدید نهایتا امروز از راه رسید و حالا امکان آپلود ویدیو را به ویندوز ۱۰ موبایل آورده است. همچنین در این اپلیکیشن کاربران می‌توانند به بخش پیام‌های خصوصی که در شبکه اجتماعی مورد اشاره به Direct Messages معروف است، دسترسی داشته باشند. این ویژگی نیز یکی از مواردی بود که در نسخه قبلی اینستاگرام برای ویندوزفون وجود نداشت.
 
اینستاگرام جدید حالا از نظر قابلیت‌ها و امکانات ارائه شده، می‌تواند بخوبی با نسخه‌های اندرویدی و iOS رقابت کند، چراکه این اپلیکیشن از ویژگی جدید امکان جابجایی بین چند حساب کاربری نیز پشتیبانی می‌کند. بنابراین اگر چند اکانت در اینستاگرام دارید دیگر نیازی نیست برای استفاده از آن‌ها به صورت مداوم خروج و ورود را انجام دهید.
 
تنها نکته‌ای که در مورد این اپلیکیشن وجود دارد، این است که مخصوص ویندوز ۱۰ موبایل منتشر شده، و در نتیجه از دستگاه شما به این نسخه از سیستم‌عامل موبایلی مایکروسافت بروزرسانی نشده باشد، امکان استفاده از آن را نخواهید داشت. اگر از کاربران ویندوز ۱۰ موبایل هستند از همین حالا می‌توانید اپلیکیشن اینستاگرام را برای دستگاه خود از فروشگاه ویندوز دانلود کنید.

منبع: زومیت

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: