تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۱۶:۳۵ کد مطلب 99245

فیلم/ تهدید انتحاری در آمریکا

مردی در آمریکا مدعی شد مدارک مهمی معادل مدارک فساد مالی پاناما دارد و خواست که این مدارک منتشر شود در غیرانصورت خودرا منفجر می کند. گروه فیلم و صوت مشرق،‌ مردی در آمریکا با مراجعه یه یک شبکه تلویزیونی در بالتیمور مدعی شد مدارک مهمی دارد که معادل مدارک فساد مالی پاناماست و خواست […]

مردی در آمریکا مدعی شد مدارک مهمی معادل مدارک فساد مالی پاناما دارد و خواست که این مدارک منتشر شود در غیرانصورت خودرا منفجر می کند.

گروه فیلم و صوت مشرق،‌ مردی در آمریکا با مراجعه یه یک شبکه تلویزیونی در بالتیمور مدعی شد مدارک مهمی دارد که معادل مدارک فساد مالی پاناماست و خواست که این مدارک منتشر شود در غیرانصورت خودرا منفجر میکند.

وی که یک لباس عروسکی پاندا به تن داشت مدتی بعد از اینکه ساختمان شبکه تلویزیونی تخلیه شد و محل توسط پلیس محاصره شد از ساختمان خارج شد. وی دستان خودرا در جیب گذشته بود و به نحوی نشان می دادکه سیم هایی که به دور بدنش پیچیده شده بمب است و وی آماده انفجار انتحاری است. از از بیهوش شدن وی پلیس در بازرسی بدنی هیچ بمبی نیافت. وی به دلیل بی توجهی به دستورات پلیس و عدم همکاری با شلیک گلوله متوقف شد و زخمی به بیمارستان منتقل شد. براساس گزارش ها وی هنوز شناسایی نشده و با پلیس همکاری نمی کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: