تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۱۷:۰۹ کد مطلب 99259

ره‌پیک: ۷۵ هزار ناظر پای صندوق‌های رای دور دوم انتخابات حضور دارند

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات گفت: از صبح امروز ۷۵ هزار ناظر در پای صندوق‌ها حاضر شده و وظایف خود را انجام می‌دهند. به گزارش مشرق، سیامک ره‌پیک سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در گفت‌وگویی، اظهار داشت: بخش نظارت شورای نگهبان پس از برگزاری مرحله اول انتخابات مجلس کار خود را برای مرحله […]

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات گفت: از صبح امروز ۷۵ هزار ناظر در پای صندوق‌ها حاضر شده و وظایف خود را انجام می‌دهند.

به گزارش مشرق، سیامک ره‌پیک سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در گفت‌وگویی، اظهار داشت: بخش نظارت شورای نگهبان پس از برگزاری مرحله اول انتخابات مجلس کار خود را برای مرحله دوم آغاز کرد.

وی ادامه داد: قبل از روز برگزاری انتخابات اقدامات متعددی انجام شده است. اقداماتی که دستگاه اجرایی انجام داده در بخش‌های تعرفه‌ و صندوق با هماهنگی بخش‌های نظارتی بوده است.

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات با بیان اینکه برای نمایندگان کاندیداها ۱۶ هزار کارت برای حضور در  پای صندوق‌ها صادر شده، گفت: در حوزه‌هایی که نیاز به اعزام بازرس بوده، اقدامات لازم انجام شده و از صبح امروز ۷۵ هزار ناظر در پای صندوق‌ها حاضر شده و وظایف خود را انجام می‌دهند.

ره‌پیک با تاکید بر اینکه با دستگاه‌های مختلف برای برگزاری انتخابات هماهنگی‌های لازم انجام شده، گفت: مرحله دوم انتخابات به دلیل رقابتی بودن ممکن است مشکلاتی در‌ آن پیش بیاید که از دستگاه‌های اجرایی و نظارتی درخواست داریم با دقت و جدیت به‌گونه‌ای عمل کنند که این انتخابات با کمترین مشکل به پایان برسد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: