تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۳ کد مطلب 99260

قائم مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

تامین اجتماعی نماد اقتصادمقاومتی است

قائم مقام مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، این سازمان را نماد مهم اقتصاد مقاومتی دانست که اقدام و عمل در زمینه اقتصاد مقاومتی را از سال ۹۴ آغاز کرده و در این زمینه از اکثر نهادها پیشگام است.

به گزارش میدان۷۲،  رضا راعی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در بحث تغییرات با اهداف مشخص توفیقات خوبی داشته است، افزود: تمایل و توان نیروهای انسانی و مدیریتی برای تغییرات در سازمان تامین اجتماعی بسیار مهم است و در سازمانی تغییری رخ نمی دهد مگر آنکه نیروی انسانی و مدیریت بخواهد و در یک زمان مناسب اتفاق بیفتد.
قائم مقام مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: طی دو سال گذشته تمایل و توان مدیریت سازمان برای اعمال تغییرات بالا بود و بحث برنامه ریزی استراتژیک از مهمترین این تغییرات بوده است.
وی با اشاره به تصویب بودجه سال ۹۵ سازمان تامین اجتماعی، گفت: بودجه سال جاری این سازمان که توسط نیروهای کارشناسی تهیه شده است مبتنی بر برنامه ریزی استراتژیک و عملیات کارشناسی است و افتخار این سازمان محسوب می شود.
راعی اضافه کرد: یکی از تغییراتی که در آستانه آن هستیم بحث ساختار سازمانی است و ساختار سازمانی باید بگونه ای باشد که این سازمان بزرگ را برای سال های آینده راهبری کند.
وی ضمن تقدیر از کارکنان و مدیران سازمان تامین اجتماعی که در سال گذشته برای حفظ اقتدار و کرامت این سازمان تلاش و ایثار کردند، گفت: مدیران سازمان تامین اجتماعی در پیشگاه خداوند و مردم  مسئول هستند تا نتایج خوبی را برای این سازمان رقم بزنند.

منبع : اقتصاد ایران

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: