تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۱ کد مطلب 99282

مقاومت مردم جواب عهدشکنی آمریکا را می‌دهد/ نباید بگوییم برجام از انقلاب مهمتر است

خطیب موقت نمازجمعه این هفته تهران گفت: فقط و فقط مقاومت مردم می‌تواند جواب عهدشکنی‌های آمریکایی‌ها را بدهد. به گزارش مشرق، آیت‌الله سیداحمد خاتمی خطیب موقت نمازجمعه این هفته تهران با اشاره به برداشت ۲ میلیارد دلار از دارایی‌های ایران از سوی دولت‌ آمریکا، اظهار داشت: مسئولان ما به انگیزه خدمت در مذاکرات هسته‌ای جلو […]

خطیب موقت نمازجمعه این هفته تهران گفت: فقط و فقط مقاومت مردم می‌تواند جواب عهدشکنی‌های آمریکایی‌ها را بدهد.

مقاومت مردم جواب عهدشکنی آمریکا را می‌دهد/ نباید بگوییم برجام از انقلاب مهمتر استبه گزارش مشرق، آیت‌الله سیداحمد خاتمی خطیب موقت نمازجمعه این هفته تهران با اشاره به برداشت ۲ میلیارد دلار از دارایی‌های ایران از سوی دولت‌ آمریکا، اظهار داشت: مسئولان ما به انگیزه خدمت در مذاکرات هسته‌ای جلو رفتند، اما آمریکا بدعهدی می‌کند و به تعبیر مقام معظم رهبری روی کاغذ می‌گویند تحریمی نیست، اما در عمل مانع از مبادلات می‌شوند. در این مسئله نباید بگوییم برجام از انقلاب هم مهمتر است و نباید بگوییم کشور رفته چرا که با وجود رهبری این سخنان بی‌معناست.

وی خاطرنشان کرد: در عرصه سیاست‌خارجی آمریکا با راهزنی و دزدی سرگردنه دو میلیارد دلار پول شما مردم را غارت کرد و دولت آمریکا هم آن را تایید کرد و دلیل‌شان هم این بوده که ایران در کشته شدن تفنگداران آمریکایی در پایگاه آنها در لبنان نقش داشته، اما باید سند بیاورند که به چه دلیلی این غارت را انجام داده‌اند؟

آیت‌الله خاتمی تاکید کرد: با این روندی که پیش می‌رود تمام اموال را بعید نیست غارت کنند و اصلا بگویند چرا انقلاب کردید و شاه را از کشور بیرون کردید؟

خطیب موقت نمازجمعه این هفته تهران با بیان اینکه اقدامات آمریکا بدعهدی است، گفت: رئیس‌جمهور در قبال این موضوع موضع خوبی گرفت، این موضع در شان نظام اسلامی بود که به تعبیر آقای رئیس‌جمهور این لقمه‌ای نیست که راحت از گلوی آنها پایین برود.

وی ادامه داد: فقط و فقط مقاومت مردم می‌تواند جواب عهدشکنی‌های آمریکایی‌ها را بدهد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: