تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۷ کد مطلب 99327

فدراسیون فوتبال عراق: به فیفا شکایت می‌کنیم

رئیس فدراسیون فوتبال عراق اظهار داشت که تهران را به خاطر نزدیکی و کم هزینه بودن به عنوان میزبان خود در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انتخاب کرده است. به گزارش مشرق، فدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته رای سیاسی دیگری صادر کرد زیرا به عراق اعلام کرد که می‌تواند تمام بازی‌های خود به استثنای […]

رئیس فدراسیون فوتبال عراق اظهار داشت که تهران را به خاطر نزدیکی و کم هزینه بودن به عنوان میزبان خود در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انتخاب کرده است.

به گزارش مشرق، فدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته رای سیاسی دیگری صادر کرد زیرا به عراق اعلام کرد که می‌تواند تمام بازی‌های خود به استثنای عربستان را به میزبانی تهران برگزار کند.

پس این رای AFC فدراسیون عراق اعلام کرد که به فیفا شکایت می‌کند زیرا همچنان تهران را به عنوان میزبان بازی مقابل عربستان می‌داند.

عبدالخالق مسعود رئیس فدراسیون عراق امروز در مصاحبه با سایت “الکوره” دلایل انتخاب ایران به عنوان میزبان خود را بیان کرد و گفت: مهمترین دلیل انتخاب ایران برای میزبانی خود در مقدماتی جام جهانی نزدیکی ایران و آسان بودن کار ورود و گرفتن ویزا است زیرا هم کاروان رسمی و هم هواداران به راحتی می‌توانند وارد ایران شوند.

وی افزود: دلیل دیگر کم هزینه بودن بلیط هواپیما، هتل‌ها و بلیت‌های ورزشگاه برای ورود هواداران بود که ما تهران را به عنوان میزبان خود انتخاب کردیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: