تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۱۹:۵۸ کد مطلب 99337

توتی بالاخره در رم ماندنی شد

رسانه‌های ایتالیا اعلام کردند که رئیس باشگاه رم با کاپیتان متعصب گرگ‌ها تماسی را داشته و با تمدید قراردادش موافقت کرده است. به گزارش مشرق، این روزها که همه منتظر واکنش جیمز پالوتا رئیس باشگاه رم به درخواست تمدید قرارداد فرانچسکو توتی هستند، رسانه‌های ایتالیا خبر داد که پالوتا با تمدید قرارداد او موافقت کرده […]

رسانه‌های ایتالیا اعلام کردند که رئیس باشگاه رم با کاپیتان متعصب گرگ‌ها تماسی را داشته و با تمدید قراردادش موافقت کرده است.

به گزارش مشرق، این روزها که همه منتظر واکنش جیمز پالوتا رئیس باشگاه رم به درخواست تمدید قرارداد فرانچسکو توتی هستند، رسانه‌های ایتالیا خبر داد که پالوتا با تمدید قرارداد او موافقت کرده است.

بنا بر گزارش گازتا و توتو اسپورت دو روزنامه مشهور ایتالیایی، پالوتا رئیس باشگاه رم در تماس تلفنی که با توتی داشته است و با درخواست تمدید قراردادش مو افقت کرده است.

در ادامه این گزارش‌ها آمده است: عملکرد درخشان توتی در سه بازی اخیر خود رئیس باشگاه و سرمربی تیم را راضی کرده است تا قراردادش را یک فصل دیگر تمدید کنند. انتظار می‌رود دوشنبه آینده بعد از بازی مقابل کیه‌وو رسما قراردادش را تمدید  می‌کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: