تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۳ کد مطلب 99341

پوگبا دوست دارد همانند مارادونا و پله شود

مهاجم فرانسوی یوونتوس اظهار داشت که دوست دارد مانند پله و مارادونا بهترین باشد. به گزارش مشرق، پل پوگبا ستاره فرانسوی بیانکونری که این روزها جزو بهترین‌های مستطیل سبز به شمار می‌آید در جدیدترین مصاحبه خود اظهار داشت که دوست دارد مانند پله و مارادونا باشد. مروارید سیاه در مصاحبه با روزنامه ریبوبلیکا ایتالیا اظهار […]

مهاجم فرانسوی یوونتوس اظهار داشت که دوست دارد مانند پله و مارادونا بهترین باشد.

به گزارش مشرق، پل پوگبا ستاره فرانسوی بیانکونری که این روزها جزو بهترین‌های مستطیل سبز به شمار می‌آید در جدیدترین مصاحبه خود اظهار داشت که دوست دارد مانند پله و مارادونا باشد.

مروارید سیاه در مصاحبه با روزنامه ریبوبلیکا ایتالیا اظهار داشت: می‌خواهم بهترین باشم. برای من مهم نیست که مردم چه فکری می‌کنند.

وی افزود: می‌خواهم مانند پله و مارادونا اسطوره باشم. من نمی‌گویم که بهترین هستم ولی می‌خواهم خودم را به بهترین بازیکن تبدیل کنم. من از شکست خوردن بدم می‌آید. تلاش می‌کنم تا گلزنی کنم تا بهترین باشم و از پیروزی خوشحال می‌شوم.

پوگبا درباره اینکه در جام جهانی ۲۰۱۴ خوب نبود گفت: من در جام‌جهانی ۲۰۱۴ جزو ۱۱ تای بهترین جهان نبود اما من اکنون جزو ۱۱ بازیکن برتر جهان هستم. در رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ توانایی خودم را نشان خواهد داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: