تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۲۰:۵۲ کد مطلب 99352

گزینه های سرمربیگری فصل بعد سپاهان

مدیرعامل سپاهان گفت: با سرمربی استقلال خوزستان صحبت کردیم اما با او برای هدایت سپاهان تمام نکردیم. به گزارش مشرق، اصغر باقریان در مورد اینکه آیا هیات مدیره سپاهان با عبدالله ویسی برای سرمربیگری تیم اصفهانی برای فصل آینده به توافق رسیده است یا خیر؟ گفت: در هر صورت روزهای پایانی فصل است و تیم‌هایی […]

مدیرعامل سپاهان گفت: با سرمربی استقلال خوزستان صحبت کردیم اما با او برای هدایت سپاهان تمام نکردیم.

به گزارش مشرق، اصغر باقریان در مورد اینکه آیا هیات مدیره سپاهان با عبدالله ویسی برای سرمربیگری تیم اصفهانی برای فصل آینده به توافق رسیده است یا خیر؟ گفت: در هر صورت روزهای پایانی فصل است و تیم‌هایی که مربی می‌خواهند باید به فکر آینده باشند و مذاکرات خود را با گزینه‌هایشان آغاز کنند. ما هم براساس نیازی که داریم اما در چارچوب اخلاق و احترام، مذاکراتمان را با سه گزینه ایرانی آغاز کرده‌ایم تا به زودی به نتیجه لازم برسیم.

وی ادامه داد: با ویسی صحبت‌هایی را انجام دادیم هرچند که این بدان معنا نیست که ما با او مذاکرات قطعی کرده‌ایم. در واقع با ویسی صحبت کردیم اما با او هنوز تمام نکرده‌ایم البته دو گزینه ایرانی دیگر هم مدنظرمان است که آنها هم در حال بررسی هستند و به زودی سرمربی سپاهان را برای فصل آینده انتخاب خواهیم کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: