تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۲۲:۰۲ کد مطلب 99375

زمان اخذ رای تا ساعت ۲۰ تمدید شد

وزارت کشور در اطلاعیه شماره ۱۸ اعلام کرد که زمان اخذ رای به مدت دو ساعت یعنی تا ساعت ۲۰ در تمامی حوزه‌هایی که به دور دوم رفته، به استثنای حوزه انتخابیه ممسنی و رستم در استان فارس تمدید می‌شود. پبه گزارش مشرق، وزارت کشور در اطلاعیه شماره ۱۸ اعلام کرد که زمان اخذ رای […]

وزارت کشور در اطلاعیه شماره ۱۸ اعلام کرد که زمان اخذ رای به مدت دو ساعت یعنی تا ساعت ۲۰ در تمامی حوزه‌هایی که به دور دوم رفته، به استثنای حوزه انتخابیه ممسنی و رستم در استان فارس تمدید می‌شود.

پبه گزارش مشرق، وزارت کشور در اطلاعیه شماره ۱۸ اعلام کرد که زمان اخذ رای به مدت دو ساعت یعنی تا ساعت ۲۰ در کلیه حوزه‌ها به استثنای حوزه انتخابی ممسنی و رستم در استان فارس تمدید می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است ضمن تشکر از حضور پرشور ملت شریف ایران در مرحله دوم انتخابات و با توجه به گزارش‌های دریافتی از حوزه‌های انتخابیه مبنی بر درخواست تمدید مدت زمان اخذ رای نظر به موافقت وزیر محترم کشور به استناد تبصره ۴ ماده ۱۰ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی زمان اخذ رای به مدت دو ساعت یعنی تا ساعت ۲۰ در کلیه حوزه‌ها به استثنای حوزه انتخابی ممسنی و رستم در استان فارس تمدید می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: