تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۲۲:۵۲ کد مطلب 99382

ترور فرمانده پلیس عدن یمن+عکس

در ادامه موج ناامنی ها در شهر عدن واقع در جنوب یمن، دقایقی پیش فرمانده پلیس این شهر در مقابل منزلش در تیراندازی افراد ناشناس ترور شد. گروه بین الملل مشرق- در ادامه موج ناامنی ها در شهر عدن واقع در جنوب یمن، دقایقی پیش فرمانده پلیس این شهر در مقابل منزلش در تیراندازی افراد ناشناس […]

در ادامه موج ناامنی ها در شهر عدن واقع در جنوب یمن، دقایقی پیش فرمانده پلیس این شهر در مقابل منزلش در تیراندازی افراد ناشناس ترور شد.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه موج ناامنی ها در شهر عدن واقع در جنوب یمن، دقایقی پیش فرمانده پلیس این شهر در مقابل منزلش در تیراندازی افراد ناشناس ترور شد.

ترور فرمانده پلیس عدن یمن+عکس

بنابر این گزارش، “سرتیپ مروان عبده” فرمانده پلیس شهر عدن مرکز حکومت خودخوانده عبدربه منصور هادی دیکتاتور فراری و مستعفی یمن در حین خروح از منزلش در “حی العماره” شهر بندری عدن هدف تیراندازی دو فرد موتورسوار قرار گرفته و در دم کشته شده است. طی دو ماه گذشته این ششمین ترور فرماندهان و افسران ارشد نظامی وابسته به حکومت دست نشانده عربستان سعودی درجنوب یمن می باشد. روز گذشته نیز یک عامل انتحاری خودروی حامل مواد منفجره خود را در مقابل منزل فرمانده سازمان اطلاعات استان عدن منفجر کرد که به کشته و زخمی شدن صدها تن منجر شد. داعش مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: