تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۲۳:۴۵ کد مطلب 99391

شهادت دو پلیس عراقی در طوزخوماتو+عکس

در حمله شبه نظامیان وابسته به مسعود بارزانی به خودروی گشتی پلیس عراق در شهر طوزخورماتو دو پلیس این کشور به شهادت رسیده و دو نفر دیگر زخمی شدند. گروه بین الملل مشرق- در حمله شبه نظامیان وابسته به مسعود بارزانی به خودروی گشتی پلیس عراق در شهر طوزخورماتو دو پلیس این کشور به شهادت رسیده […]

در حمله شبه نظامیان وابسته به مسعود بارزانی به خودروی گشتی پلیس عراق در شهر طوزخورماتو دو پلیس این کشور به شهادت رسیده و دو نفر دیگر زخمی شدند.

گروه بین الملل مشرق- در حمله شبه نظامیان وابسته به مسعود بارزانی به خودروی گشتی پلیس عراق در شهر طوزخورماتو دو پلیس این کشور به شهادت رسیده و دو نفر دیگر زخمی شدند.

شهادت دو پلیس عراقی طوزخوماتو+عکس

بنابر این گزارش، ظهر امروز خودروی گشتی نیروهای پلیس فدرال عراق پس از استقرار در شهر طوزخورماتو اقدام به گشت زنی در محلات مختلف این شهر با هدف تامین امنیت آن کردند که از سوی تک تیراندازان مستقر در یکی از ساختمانهای وابسته به شبه نظامیان کرد هدف قرار گرفته و سرنشینان آن شهید و مجروح شدند. این در حالی است که روز گذشته فرماندهان ارشد حشدالشعبی (بسیج مردمی عراق) طی جلسه ای با حضور مسئولان شهر طوزخورماتو به توافق آتش بس دست یافتند که از جمله بندهای آن اخراج شبه نظامیان کرد پیشمرگه از شهر و تامین امنیت آن توسط حشدالشعبی و پلیس عراق بوده است. سه روز پیش نیز شبه نظامیان کرد با حمله به آمبولانس وزارت بهداشت عراق ۴ مجروح در حال انتقال به بیمارستان بغداد را به شهادت رسانده بودند.

شهادت دو پلیس عراقی طوزخوماتو+عکس
شهادت دو پلیس عراقی طوزخوماتو+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: