تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۲۳:۴۸ کد مطلب 99398

تمدید زمان رای گیری در انتخابات تا ساعت ۲۱

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۱۹ اعلام کرد: مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کلیه حوزه های انتخابیه به استثنای حوزه های بروجن، اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری به مدت یک ساعت دیگر یعنی تا ساعت ۲۱ تمدید شد. به گزارش مشرق، در این اطلاعیه آمده […]

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۱۹ اعلام کرد: مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کلیه حوزه های انتخابیه به استثنای حوزه های بروجن، اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری به مدت یک ساعت دیگر یعنی تا ساعت ۲۱ تمدید شد.

به گزارش مشرق، در این اطلاعیه آمده است: با سپاس ازملت شریف ایران به آگاهی میرساند با توجه به استقبال چشمگیر مردم عزیز و درخواست استانداران و به استناد تبصره ۴ ماده ۱۰ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و موافقت وزیر کشور مدت اخذ رای در کلیه حوزه های انتخابیه به استثنای حوزه های بروجن، اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری به مدت یک ساعت دیگر یعنی تا ساعت ۲۱ تمدید شد.

در این اطلاعیه تاکید شده است: اعضای شعب اخذ رای در استان چهار محال و بختیاری موظفند نسبت به اخذ رای تا آخرین نفراتی که در شعب حضور دارند اقدام کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: