تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۰۰:۰۴ کد مطلب 99404

تکذیب دستگیری نامزد انتخاباتی در اردبیل

داستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: بر خلاف برخی شایعات هیچ نامزد انتخاباتی در استان اردبیل دستگیر نشده است. به گزارش مشرق، ناصر عتباتی داستان عمومی و انقلاب اردبیل عصر جمعه در حاشیه بازدید از ستاد انتخاباتی اردبیل  در جمع خبرنگاران در خصوص شایعه دستگیری یکی از نامزدهای انتخاباتی  به دلیل درگیری فیزیکی با یکی از […]

داستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: بر خلاف برخی شایعات هیچ نامزد انتخاباتی در استان اردبیل دستگیر نشده است.

به گزارش مشرق، ناصر عتباتی داستان عمومی و انقلاب اردبیل عصر جمعه در حاشیه بازدید از ستاد انتخاباتی اردبیل  در جمع خبرنگاران در خصوص شایعه دستگیری یکی از نامزدهای انتخاباتی  به دلیل درگیری فیزیکی با یکی از نامزدهای رد صلاحیت شده تصریح کرد: چنین موضوعی صحت ندارد.

وی با تأکید به امنیت و سلامت روند برگزاری انتخابات در استان افزود: هر اظهارنظری در این خصوص شایعه‌ای بیش نیست و نباید موردتوجه قرار گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل درعین‌حال از دستگیری سه تن از طرفداران یکی از نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین، تأکید کرد: این سه نفر به دلیل تخلفات دستگیر شده‌اند.

به گفته عتباتی پرونده این سه فرد متخلف در حال تشکیل است و نسبت به تخلفات آن ها در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

وی با تأکید به اینکه تخلفات انتخاباتی در استان ناچیز بوده و به جد رصد می‌شود، متذکر شد: در حال حاضر امنیت کامل در روند برگزاری انتخابات حاکم است.

وی به رصد چهار مورد درگیری در بین طرفداران نامزدهای انتخاباتی اشاره کرد و افزود: این تخلفات نیز در دست رسیدگی و پیگیری است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: