تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۰۰:۲۹ کد مطلب 99411

اختیار تمدید دوباره انتخابات به استانداران واگذار شد

ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: وزیر کشور اختیار تمدید مدت زمان اخذ رأی در انتخابات امروز را به استانداران تفویض کرده است. به گزارش مشرق، ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره ۱۲۰ خود را صادر و تمدید مجدد زمان اخذ رأی انتخابات دوره دوم مجلس دهم را به استانداران واگذار کرد. در این اطلاعیه آمده است: […]

ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: وزیر کشور اختیار تمدید مدت زمان اخذ رأی در انتخابات امروز را به استانداران تفویض کرده است.

به گزارش مشرق، ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره ۱۲۰ خود را صادر و تمدید مجدد زمان اخذ رأی انتخابات دوره دوم مجلس دهم را به استانداران واگذار کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با سپاس از ملت شریف ایران و با توجه به استقبال چشمگیر مردم عزیز و درخواست ستاد انتخابات استان‌ها و به استناد تبصره ۴ ماده ۱۰ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، وزیر کشور اختیار تمدید زمان اخذ رأی مازاد بر زمان اعلام شده را به استانداران تفویض می‌کند.

در این اطلاعیه تاکید شده است: اعضای شعب اخذ رأی موظفند نسبت به اخذ رأی تا آخرین نفراتی که در شعبه حضور دارند، اقدام کنند؛ به نحوی که تمام مراجعه‌کنندگان بتوانند رأی خود را به صندوق بیاندازند.

خاطرنشان می‌شود: ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه قبلی خود، زمان اخذ رأی را در تمام حوزه‌ها به استثنای دو حوزه انتخابیه بروجن و اردل و فارسان در استان چهارمحال و بختیاری تا ساعت ۲۱ تمدید کرده بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: