تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۰۰:۲۴ کد مطلب 99415

آغاز شمارش آرا در برخی حوزه‌های انتخابیه‌

رئیس ستاد انتخابات کشور از آغاز شمارش آرا در برخی از حوزه‌های انتخابیه خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم تا نتایج انتخابات تا صبح فردا اعلام شود. به گزارش مشرق، محمدحسین مقیمی رئیس ستاد انتخابات کشور، شامگاه امشب در محل ستاد انتخابات کشور با اعلام آغاز شمارش آرا در برخی از حوزه‌های انتخابیه که انتخابات […]

رئیس ستاد انتخابات کشور از آغاز شمارش آرا در برخی از حوزه‌های انتخابیه خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم تا نتایج انتخابات تا صبح فردا اعلام شود.

به گزارش مشرق، محمدحسین مقیمی رئیس ستاد انتخابات کشور، شامگاه امشب در محل ستاد انتخابات کشور با اعلام آغاز شمارش آرا در برخی از حوزه‌های انتخابیه که انتخابات در آنها تمدید نشده است، اظهار داشت: شمارش آرا در دیگر حوزه‌های انتخابیه نیز به محض پایان رأی‌گیری، آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: در برخی از حوزه‌های انتخابیه با درخواست استانداران و موافقت وزارت کشور، زمان رأی‌گیری تمدید شده و اخذ رأی از مردم تا ساعت ۲۱ ادامه دارد.

معاون سیاسی وزیر کشور همچنین درباره احتمال تمدید مجدد زمان اخذ رأی بعد از ساعت ۲۱، گفت: این موضوع بستگی به شرایط استان‌ها و درخواست استانداران دارد و ما نیز تا ساعت ۲۱ جمع‌بندی خود را به وزیر محترم کشور ارائه می‌دهیم که در صورت موافقت وی، این زمان تمدید می‌شود.

مقیمی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا صبح فردا نتایج انتخابات دوره دوم مجلس دهم را اعلام کنیم، البته نتایج برخی از حوزه‌ها تا بامداد شنبه اعلام می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: