تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۰۵:۴۱ کد مطلب 99490

مخالفان ترامپ در کالیفرنیا علیه وی تظاهرات کردند

تظاهرات‌کنندگان در شهر «برلینگیم» در ایالت کالیفرنیا، روز جمعه بار دیگر علیه دونالد ترامپ، نامزد پیشتاز حزب جمهوری‌خواه در رأی‌گیری‌های درون‌حزبی انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا تظاهرات کرده‌اند. به گزارش مشرق، تظاهرات‌کنندگان در شهر «برلینگیم» در ایالت کالیفرنیا، روز جمعه بار دیگر علیه دونالد ترامپ، نامزد پیشتاز حزب جمهوری‌خواه در رأی‌گیری‌های درون‌حزبی انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا تظاهرات کرده‌اند. […]

تظاهرات‌کنندگان در شهر «برلینگیم» در ایالت کالیفرنیا، روز جمعه بار دیگر علیه دونالد ترامپ، نامزد پیشتاز حزب جمهوری‌خواه در رأی‌گیری‌های درون‌حزبی انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا تظاهرات کرده‌اند.

به گزارش مشرق، تظاهرات‌کنندگان در شهر «برلینگیم» در ایالت کالیفرنیا، روز جمعه بار دیگر علیه دونالد ترامپ، نامزد پیشتاز حزب جمهوری‌خواه در رأی‌گیری‌های درون‌حزبی انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا تظاهرات کرده‌اند.

گزارش راشاتودی حاکی است این تظاهرات مقابل محلی برگزار شده که قرار است دونالد ترامپ و سایر نامزدهای حزب جمهوری‌خواه در آن سخنرانی کنند.

 تظاهرات روز جمعه، یک روز بعد از به خشونت کشیده شدن تظاهرات ضد ترامپ در برگزار می‌شد.

روز پنجشنبه صدها تن در برابر سالن آمفی تئاتر اورنج کانتی جایی که «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا صحبت می‌کرد، تجمع کردند.

تجمع‌کنندگان به خودروهایی که در آن حوالی پارک شده بودند حمله کردند و با پرتاب سنگ به خودروهای عبوری از آنها خواستند تا مخالفت خود را با این نامزد جمهوری خواه اعلام کنند.

ترامپ در جریان مبارزات انتخاباتی خود اظهاراتی علیه مسلمانان و آمریکای لاتین‌تبارها به ویژه مکزیکی‌ها مطرح کرده بود که واکنش گروه‌های اقلیت در آمریکا را به دنبال داشت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: