تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۰۷:۱۲ کد مطلب 99505

آخرین گل ۳ امتیازی فرشته نجات مظلومی

پرو پئیچ امسال ۵ گل برای استقلال زده ولی با تمام این اوصاف گل آخر این مهاجم بلند بالا برابر سایپا ارزشی به مراتب بیش از ۴ گل قبلی استقلالی‌اش بود. گروه ورزشی مشرق – پرو پئیچ مهاجم کروات استقلال با ضربه دقیقه ۸۱ خود گل پیروزی آبی‌ها برابر سایپا را به ثبت رساند تا […]

پرو پئیچ امسال ۵ گل برای استقلال زده ولی با تمام این اوصاف گل آخر این مهاجم بلند بالا برابر سایپا ارزشی به مراتب بیش از ۴ گل قبلی استقلالی‌اش بود.

آخرین گل 3 امتیازی فرشته نجات مظلومی
گروه ورزشی مشرق – پرو پئیچ مهاجم کروات استقلال با ضربه دقیقه ۸۱ خود گل پیروزی آبی‌ها برابر سایپا را به ثبت رساند تا سرنوشت لیگ پانزدهم ۱۸۰ دقیقه مانده به پایان، با هیجان بیشتری دنبال شود.

حالا استقلال مظلومی با تعویض طلایی‌اش، به خاطر تفاضل گل بهتر در صدر جدول ایستاده تا بازگشت سریع آبی‌ها به بالاترین رتبه بازی‌ها مرهون گلی باشد که «پرو» به ثمر رسانده است.

 گل پنجم پرو

پروپئیچ برای استقلال دو گل در جام حذفی به شهرداری سمنان زد و سه گل در لیگ برتر به استقلال خوزستان، فولاد و سایپا. جالب اینکه گل اول او در لیگ برتر مقابل آبی‌های خوزستان باعث شد تا استقلال مظلومی از شکست رهایی یابد. با تمام این اوصاف گل آخر این مهاجم بلند بالا برابر سایپا ارزشی به مراتب بیش از ۴ گل قبلی استقلالی‌اش بود.

پرو که از دقیقه ۷۶ دیدار عصر پنجشنبه برابر سایپا، به جای جابر انصاری وارد زمین شده بود، با حضور به موقع درون محوطه ۶ قدم سایپا از توپ برگشتی گلر حریف – روی ضربه سجاد شهباززاده – نهایت بهره را برد و گل زد (۸۱) تا عامل بازگشت مجدد استقلال به صدر جدول لقب بگیرد.

اما آخرین گل‌های ۳ امتیازی پروپیچ چه زمانی و برابر چه تیم‌هایی به ثمر رسیده بود؟

۲ هت‌تریک و آخرین گل ۳ امتیازی

پرو پئیچ در فصل ۱۵-۲۰۱۴ لیگ برتر آلبانی با زدن ۳۱ گل آقای گل شد. این مهاجم در دو بازی آخرش برابر دورس (هفته ۳۴) و تیرانا (هفته ۳۵) هت‌تریک کرد تا تیمش کوکسی ۳-۲ و ۴-۱ پیروز میدان شود. در واقع از آخرین باری که گل‌های پرو عامل پیروزی تیمش شد دقیقا ۱۱ ماه و ۱۳ روز می‌گذرد.

قابل توجه اینکه مهاجم سرنوشت‌ساز آبی‌ها در دیدار با سایپا آخرین تک گل ۳ امتیازی‌اش را فصل قبل وارد دروازه ولازنیا اشکودار کرد.

شنبه یک فروردین ماه سال ۹۴ پرو با گل دقیقه ۹۳ خود باعث پیروزی کوکسی برابر اشکودار شد. آن هم در ایستگاه ۲۸ لیگ برتر آلبانی. درست مثل بازی استقلال و سایپا در هفته ۲۸ لیگ برتر ایران. پرو پنجشنبه برابر سایپا بعد از یک سال و یک ماه و یک هفته تک گل ۳ امتیازی زد تا شاید باورهای کادرفنی استقلال به توانایی‌های او بیشتر شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: