تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۰۸:۳۳ کد مطلب 99509

مانور یک جنگنده روسی بر فراز هواپیمای تجسسی آمریکا

یک فروند جنگنده «سوخو-۲۷» نیروی هوایی روسیه در فاصله کمتر از ۳۰ متری هواپیمای تجسسی آمریکا در آسمان دریای بالتیک مانور داد. به گزارش مشرق به نقل از رسانه های روسی، جنگنده سوخو-۲۷ نیروی هوایی روسیه با پرواز بر فراز هواپیمای تجسسی «ار.اس-۱۳۵» آمریکایی در محدوده آبای بین المللی دریای بالتیک، آن را رهگیری کرد. […]

یک فروند جنگنده «سوخو-۲۷» نیروی هوایی روسیه در فاصله کمتر از ۳۰ متری هواپیمای تجسسی آمریکا در آسمان دریای بالتیک مانور داد.

به گزارش مشرق به نقل از رسانه های روسی، جنگنده سوخو-۲۷ نیروی هوایی روسیه با پرواز بر فراز هواپیمای تجسسی «ار.اس-۱۳۵» آمریکایی در محدوده آبای بین المللی دریای بالتیک، آن را رهگیری کرد.

پایگاه اینترنتی روزنامه های «ماسکوفسکی،» «کامسامولتس» و «ایزوستیا» چاپ مسکو، نوشتند سخنگوی پنتاگون در گفت و گو با خبرنگاران پرواز هواپیمای روسی بر فراز هواپیمای جاسوسی آمریکایی را اقدامی غیرحرفه ای و خطرناک خواند و گفت: چنین اقداماتی می تواند موجب تشدید تنش ها میان دو کشور شود.

هواپیمای روسی مدت کوتاهی هواپیمای جاسوسی آمریکایی را در فاصله کمتر از ۳۰ متر همراهی و سپس مسیر خود را عوض کرد.

این دومین مورد رهگیری هواپیمای جاسوسی آمریکایی بوسیله جنگنده های روسی در روزهای اخیر است.

بنابر اعلام رسانه های روسی، یک فروند جنگنده رهگیر «میگ-۳۱» نیروی هوایی روسیه روز پنجشنبه یک فروند هواپیمای تجسسی آمریکا را در خاوردور رهگیری کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: