تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۸ کد مطلب 99510

افزایش ۴ برابری تخریب خانه‌های فلسطینیان نسبت به سال گذشته

بنابر اعلام سازمان ملل، تعداد فلسطینیانی که از آغاز سال جاری میلادی بوسیله رژیم صهیونیستی آواره شده‌اند با افزایشی بی‌سابقه، به ۸۰۸ تن رسید. به گزارش مشرق، به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه پرس تی وی، رژیم صهیونیستی میزان تخریب خانه‌ها و ساختمان‌های فلسطینیان را در سراسر کرانه باختری در مقایسه با سال قبل حدود […]

بنابر اعلام سازمان ملل، تعداد فلسطینیانی که از آغاز سال جاری میلادی بوسیله رژیم صهیونیستی آواره شده‌اند با افزایشی بی‌سابقه، به ۸۰۸ تن رسید.

به گزارش مشرق، به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه پرس تی وی، رژیم صهیونیستی میزان تخریب خانه‌ها و ساختمان‌های فلسطینیان را در سراسر کرانه باختری در مقایسه با سال قبل حدود ۴ برابر افزایش داده است.

سازمان ملل اعلام کرد از ابتدای ژانویه ۲۰۱۶ (دهه اول دی ۹۴) در مجموع ۵۸۸ ساختمان متعلق به فلسطینیان تخریب شده که این موضوع، زندگی بیش از هزار نفر را تحت تاثیر قرار داده است.

دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل ۲۰ فروردین در بیانیه‌ای اعلام کرد ۱۲۴ فلسطینی از جمله ۶۰ کودک در اثر ویرانگری‌های رژیم صهیونیستی در یک روز، بی‌خانمان شده‌اند.

 این تخریب‌ها زنگ خطر را در میان دیپلمات‌ها و گروه‌های حقوق بشر به صدا درآورده است. آنان این اقدام را نقض مداوم قوانین بین‌المللی از سوی تل آویو می‌دانند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: