تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۴ کد مطلب 99560

سرمربی الهلال اخراج شد

رسانه‌های عربستان خبر دادند که سرمربی یونانی الهلال پس از شکست دوباره مقابل الاهلی از سمتش اخراج شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، جورجیوس دونیس سرمربی یونانی الهلال عربستان بنا بر ادعا رسانه‌های عربی پس از شکست در نیمه نهایی جام پادشاه عربستان مقابل الاهلی اخراج شد. سایت یورو اسپورت عربی خبر […]

رسانه‌های عربستان خبر دادند که سرمربی یونانی الهلال پس از شکست دوباره مقابل الاهلی از سمتش اخراج شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، جورجیوس دونیس سرمربی یونانی الهلال عربستان بنا بر ادعا رسانه‌های عربی پس از شکست در نیمه نهایی جام پادشاه عربستان مقابل الاهلی اخراج شد.

سایت یورو اسپورت عربی خبر داد: یک منبع آگاه و نزدیک از باشگاه الهلال عربستان اعلام کرد باشگاه پس از شکست شب گذشته مقابل الاهلی تصمیم گرفت تا دونیس را اخراج کند. در نخستین نشست هیئت رئیسه باشگاه الهلال پس از این دیدار اولین تصمیم اخراج سرمربی یونانی خواهد بود علی رغم اینکه یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده است.

این منبع آگاه ادامه داد: در شرایط کنونی هیئت رئیسه در حال بررسی موضوع سامی جابر اسطوره این باشگاه هستند تا به عنوان جانشین دونیس قرار دهند.

الهلال عربستان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حریف تراکتورسازی است. الهلال بازی رفت خود را مقابل تراکتور با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد و بازی برگشت سه‌شنبه(۱۴ اردیبهشت) به میزبانی تراکتور در مسقط برگزار می‌شود. در صورتی که خبر اخراج دونیس صحت داشته باشد باید منتظر رویایی سامی جابر با قلعه‌نویی باشیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: