تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۳ کد مطلب 99581

قدرت شبکه‌ ۳G و ۴G اطرافتان را بررسی کنید +دانلود

نرم‌افزار موسوم به LTE Discovery به‌طور رایگان قابل‌نصب روی گوشی و تبلت اندرویدی است تا گزارش کاملی از وضعیت شبکه‌ای که به ان وصل شده‌اید، بدهد.   به گزارش مشرق، مانیتور کردن میزان سیگنال دریافتی، وضعیت قوی و ضعیف بودن اتصالات LTE و نسل چهارم موبایل و سیگنال یابی از کارهایی است که این اپ […]

نرم‌افزار موسوم به LTE Discovery به‌طور رایگان قابل‌نصب روی گوشی و تبلت اندرویدی است تا گزارش کاملی از وضعیت شبکه‌ای که به ان وصل شده‌اید، بدهد.

  به گزارش مشرق، مانیتور کردن میزان سیگنال دریافتی، وضعیت قوی و ضعیف بودن اتصالات LTE و نسل چهارم موبایل و سیگنال یابی از کارهایی است که این اپ برایتان به‌طور رایگان انجام می‌دهد. با تمام شبکه‌های موبایل بین المللی و بومی سازگاری داشته و اگر اتصال قطع شود، بهترین و قوی‌ترین سیگنال ممکن را به شما پیشنهاد داده و شما را به آنتن قوی‌تر وصل می‌کند.
 
برای دسترسی به ویژگی‌های وسیعتر باید سیتسم عامل اندروید لالی پاپ و بالاتر را روت کرد تا به آنها دسترسی پیدا کرد. تمام گزارشها قابل ذخیره برای استفاده مجدد است.
 
این اپلیکیشن که ساخت Simply Advances است؛ مستقیم دیتای خود را از مودم موبایل یا تبلت استخراج می کند و انواع شبکه‌های موبایل مانند LTE، ۴G، ۳G، GSM و CDMA را روی GCI، PCi، TAC، PSRP، RSRQ، EARFCN و سایر پارامترهای فرکانسی نمایش می‌دهد.
اپلیکیشن رایگان اندرویدی برای گرفتن گزارش از شبکه نسل 3 و 4 در اطرافتان

نرم‌افزار اندرویدی فوق را از لینک‌های زیر دانلود کنید.

اپلیکیشن رایگان اندرویدی برای گرفتن گزارش از شبکه نسل 3 و 4 در اطرافتان
اپلیکیشن رایگان اندرویدی برای گرفتن گزارش از شبکه نسل 3 و 4 در اطرافتان

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: