تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۸ کد مطلب 99616

نتایج رسمی انتخابات در دماوند و فیروزکوه

«قاسم میرزایی‌نیکو» در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم توانست با کسب اکثریت آرا به عنوان منتخب مردم دماوند و فیروزکوه راهی خانه ملت شود.  به گزارش مشرق، شمارش آرای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه دقایقی پیش به پایان رسید. «قاسم میرزایی‌نیکو»، کاندیدای اصلاح‌طلب انتخابات مجلس دهم در […]

«قاسم میرزایی‌نیکو» در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم توانست با کسب اکثریت آرا به عنوان منتخب مردم دماوند و فیروزکوه راهی خانه ملت شود.

 به گزارش مشرق، شمارش آرای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه دقایقی پیش به پایان رسید.

«قاسم میرزایی‌نیکو»، کاندیدای اصلاح‌طلب انتخابات مجلس دهم در این انتخابات توانست نظر مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه را به خود جلب کند.

میرزایی‌نیکو از کاندیداهای گمنام دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه بود که در مدت کوتاهی در دوره نخست توانست از سد رقیبان خود عبور کند و امروز در مرحله دوم انتخابات موفق شد با اکثریت آرا به عنوان منتخب مردم دماوند و فیروزکوه روانه خانه ملت شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: