تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۹ کد مطلب 99623

واژگونی خونین اتوبوس در اصفهان

قائم مقام سازمان امداد و نجات،‌ از واژگونی اتوبوس مسافربری در محور چوبان ـ انارک اصفهان خبر داد و گفت:‌ ۲۷ مصدوم بر اثر این حادثه راهی بیمارستان شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، مرتضی سلیمی اظهار داشت:‌ واژگونی اتوبوس مسافربری ساعت ۴:۵۴ صبح امروز در کیلومتر ۱۷ محور چوپانان ـ انارک […]

قائم مقام سازمان امداد و نجات،‌ از واژگونی اتوبوس مسافربری در محور چوبان ـ انارک اصفهان خبر داد و گفت:‌ ۲۷ مصدوم بر اثر این حادثه راهی بیمارستان شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، مرتضی سلیمی اظهار داشت:‌ واژگونی اتوبوس مسافربری ساعت ۴:۵۴ صبح امروز در کیلومتر ۱۷ محور چوپانان ـ انارک سبب وقوع حادثه شد که نیروهای امدادی و هلال‌احمر بلافاصله جهت یاری رساندن و نجات جان حادثه‌دیدگان به محل اعزام شدند.

وی افزود:‌ در اثر این حادثه ۲۷ مسافر مصدوم شدند که ۱۳ نفر آنها توسط نیروهای هلال‌احمر و ۱۴ نفر نیز توسط نیروهای اورژانس  منتقل شدند.

قائم مقام سازمان امداد و نجات خاطر نشان کرد:‌ یک مورد عملیات رهاسازی نیز در این زمینه انجام گرفته و ۱۰ نیروی امدادگر نیز جهت نجات جان حادثه‌دیدگان در عملیات مربوط به این حادثه مشارکت داشتند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: