تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۳ کد مطلب 99714

برخورد زنجیره‌ای ۱۳ خودرو ۶۹ مسافر را مصدوم کرد

سخنگوی سازمان امداد و نجات از برخورد زنجیره‌ای ۱۳ خودرو در اتوبان قزوین – کرج خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه ۶۹ مسافر مصدوم شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، سیدمصطفی مرتضوی اظهار داشت: برخورد زنجیره‌ای ۱۳ خودرو شامل ۱۳ سواری، یک اتوبوس و یک خاور ساعت ۰۱:۳۷ بامداد امروز […]

سخنگوی سازمان امداد و نجات از برخورد زنجیره‌ای ۱۳ خودرو در اتوبان قزوین – کرج خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه ۶۹ مسافر مصدوم شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، سیدمصطفی مرتضوی اظهار داشت: برخورد زنجیره‌ای ۱۳ خودرو شامل ۱۳ سواری، یک اتوبوس و یک خاور ساعت ۰۱:۳۷ بامداد امروز در اتوبان قزوین – کرج سبب بروز حادثه شد.

وی افزود: این حادثه در کیلومتر ۳۵ لاین جنوبی اتوبان قزوین- کرج بعد از پادگان جوادنیا به سمت تهران به وقوع پیوسته و در اثر آن ۶۹ مسافر مصدوم شدند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات خاطرنشان کرد: ۱۳ مصدوم این حادثه توسط نیروهای اورژانس و هلال‌احمر به نزدیک‌ترین مرکز درمانی منتقل و بقیه به صورت سرپایی مداوا شدند.

مرتضوی همچنین از وقوع تصادف میان سواری پراید با تریلی خبر داد و اعلام کرد: این حادثه روز گذشته در کیلومتر ۵۰ محور خرم‌آباد به پل دختر به وقوع پیوسته که در اثر آن ۴ مسافر جان خود را از دست داده و یک نفر نیز مصدوم شده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: